У Львові компостують харчові й садові відходи

12:45 24 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові розпочали приймати окремо зібраних харчових і садових відходів.

Про це повідомили в п’ятницю, 24 січня, у Львівській міськраді. Там також поінформували, що що відсортовані відходи мешканці міста можуть здати у пункті прийому на вулиці Пластовій, 13.

Директор комунального підприємства «Зелене місто» Святослав Євтушенко розповів подробиці: «Наразі у нас будується станція компостування. Перша її черга запланована на травень цього року. Тобто харчові та садові відходи будуть окремо збиратись та доставлятись безпосередньо на станцію. Однак у нас не зможе бути культури сортування, якщо не займатись просвітництвом та не переконувати людей. Тому і цьому питанню будемо приділяти максимальну увагу».

«Передбачається, що механізована станція компостування зможе забезпечити переробку 30 000 тонн окремо зібраних харчових і садових відходів у рік. Наразі прийом харчових та садових відходів на компостування триває із понеділка до п'ятниці включно з 9.00 до 18.00 на вулиці Пластовій, 13», – повідомили також у ЛМР.

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді запевнили, що станції переробки органіки – абсолютно екологічні та успішно працюють в інших європейських містах.

dailylviv.com

До теми

10:55 29 липня 2021 р.

Російські спанієлі замість англійських: як Львівська митниця готує пошуковців наркотиків і психотропів (відео)

П’ять нових цуценят з’явилося у відділі кінологічного забезпечення управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Львівської митниці. Це поповнення – чорно-білі кудлані породи російський мисливський спанієль – Ая і Лайт, братик і сестричка, віком 3,5 місяця, приїхали до львівських кінологів з Харкова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу