Станція компостування відходів запрацює у Львові восени

16:30 29 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Незабаром у місті почнуть встановлювати спеціальні контейнери для збору «мокрих» – харчових та зелених відходів.

Про це повідомили в четвер, 29 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Із них робитимуть корисний компост, який можна буде використовувати як добриво. Такі станції переробки органіки – абсолютно екологічні та успішно працюють в інших європейських містах. Ідею відкриття станції компостування, яку запропонували львівські екоактивісти, підтримало львівське комунальне підприємство «Зелене місто».

«Міськрада вже визначилася з локацією, більш того  «Зелене місто» для реалізації проекту вже провело декілька тендерів. Станція компостування працюватиме у Львові на вулиці Пластовій, поблизу території майбутнього сміттєпереробного заводу», – поінформували також у ЛМР.

Директор комунального підприємства «Зелене місто».Вадим Ноздря зазначив: «Ми вже готуємо тверде покриття для цього майданчику. Паралельно оголосили про закупівлю великих контейнерів, об’ємом 30 кубічних метрів, щоб вже зараз реалізувати ухвалу сесії ЛМР, якою передбачено введення окремого контейнера для органічних відходів. Прогнозую, що станція запрацює вже в жовтні. Адже ми маємо забезпечити утилізацію опалого листя та різних зелених відходів».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу