Мобілізація і повістки у громадських місцях: роз'яснення ЗСУ і петиція до Президента (відео)

07:33 16 липня 2022 р.

Фото до новини

Роздавання повісток у громадських місцях є більш ефективним методом, ніж обхід будинків військовозобов'язаних. Саме такий спосіб залучає до мобілізації більше військовозобов'язаних.


Про це розповів начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Роман Горбач, повідомляють сухопутні війська у своєму Facebook, пише Dailylviv.com.

За словами Горбача, в 90% випадків повістка видається для уточнення військово-облікових даних людини, а не для негайного призову на військову службу.

«Начальники територіальних центрів комплектування вибирають найбільш ймовірні місця, де в найкоротші терміни можна виконати завдання. Вони зобов'язані уточнювати військово-облікові дані, щоб мати достовірну інформацію про кількість військовозобов'язаних. І ходити по житлових кварталах, де встановлені домофони, або приватному сектору, де високі ворота, і стукати у двері, де ніхто не відкриває, – ефективність такої роботи дуже мала. А, звичайно, якщо це громадське місце, де велике скупчення народу, ефективність вручення повістки буде набагато більше» - зазначив полковник Роман Горбач.

Водночас Горбач погодився, що повістка не повинна використовуватися як засіб покарання, проте нагадав, що в Україні йде загальна мобілізація військовозобов'язаних.

«Тому, звичайно, можуть призиватися особи, які не зовсім хочуть. Але в основному люди, які захищають, вони патріоти», - зауважив полковник Роман Горбач.

Довідково

15 липня електронна петиція до Президента Володимиру Зеленському з проханням заборонити роздачу повісток на вулиці і в інших громадських місцях набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів. Тепер Зеленський повинен дати відповідь на цю петицію.

На Львівщині вручити повістку у громадських місцях можуть усім чоловікам у віці від 18 до 60 років

Примусової мобілізації жінок немає, - заступниця міністра оборони

За мобілізованими на військову службу відтепер зберігаються лише місце роботи і посада

У Львові видають повістки у військкомат перед церквою, - нардеп

Понад мільйон військовослужбовців боронить країну - Резніков

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини