Міністр оборони України підрахував, скільки і яких ракету залишилося у Росії

03:58 7 грудня 2022 р.

Фото до новини

Олексій Резніков наголосив, що у війні ресурсів Україна має допомогу західних партнерів, що дозволяє її бійцям бути успішними на полі бою.

Про це міністр оборони України Олексій Резніков розповів в ефірі телемарафону, пише Dailylviv.com.

“Вони багато вже речей робили без прорахування своїх власних наслідків. Вони дійсно використовують запас крилатих та балістичних ракет, по багатьох позиціях зайшли вже далеко за межі необхідного їм резерву на випадок нападу на них. Якщо ви подивитеся на ракети “Іскандер”, їх менше 13% у них залишилося. Хоча правила кажуть, що мінімум 25, а то і 30% треба залишати. До вчорашнього нападу “Калібрів” було 37%, вчора вони 20% відстріляли, відповідно, це десь до 30% вже наближається”, – сказав Олексій Резніков.

За його словами, спроможність росіян виготовляти ракети впродовж цього періоду різко впала по деяких типах ракетах, а по деяких – взагалі відсутня, тому що в них немає складових.

“Єдине, щоб ми вже так не дуже сильно тішилися, в них дуже великий запас ракет С-300 — це тисячі. Вони дозволяють їм бути не тільки ракетами протиповітряної оборони, вони запускають їх в режимі “земля-земля”. І в такий спосіб намагаються тероризувати прикордонні наші області, або області, які межують з тимчасово окупованими територіями – Харківщина, Запоріжжя, Херсонщина зараз, Донеччина і Луганщина. Тому вони поки що мають цей ресурс використовувати”, – повідомив міністр оборони України.

Резніков зауважив, що ця війна — це війна ресурсів, і завдяки західним партнерам Україна має додаткові ресурси, що дозволяє її бійцям бути успішними на полі бою, в тому числі.

“Я думаю, що вони (росіяни — ред.) будуть шукати якусь там свою чергову тактику, думаю, в них буде чергова заміна їх командування, яке знову не виправдало їх очікувань, скажімо так, керівництва Кремля. Будуть шукати якісь нові рішення, але ми маємо з вами до цього маємо бути готові, тому що ми їх точно переживемо і переможемо. Тут головне — наша з вами стійкість і спроможність тримати цей удар. А ми вміємо його тримати”, – підкреслив міністр оборони України.

У Росії закінчуються ракети: залишилось ще на 3 масовані атаки

Розвідка Великої Британії повідомила про ключовий компонент військової доктрини Росії

Скільки російських ракет українська ППО збила у жовтні і листопаді

Кожна наступна повітряна тривога може бути попередженням про масований ракетний удар Росії - ПС

Скільки ще є високоточних ракет у Росії.

Збити всі російські ракети неможливо, - речник ПС ЗСУ

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів