Львівську в'язницю перевірили з Києва: що побачили

23:51 15 вересня 2021 р.

Працівники секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини разом з регіональним координатором у Львівській області перевірили Львівську установу виконання покарань № 19 (з виконанням функцій слідчого ізолятора) та амбулаторно-поліклінічне відділення Львівської багатопрофільної лікарні №19 філії ДУ «Центр охорони здоров`я Державної кримінально-виконавчої служби України» у Львівській області.

Мета візиту - контроль за додержанням прав засуджених та осіб, узятих під варту.

Про це повідомили на сайті Уповноваженого ВР з прав людини, пише Dailylviv.com.

Під час візиту виявлено порушення прав ув’язнених та засуджених, які можуть бути розцінені, як жорстоке, неналежне або таке, що принижує гідність, поводження чи покарання.

Моніторинговою групою встановлено, що умови перебування у камерах збірного відділення не відповідають вимогам національного законодавства, міжнародним стандартам, зокрема камери перебувають в антисанітарному стані, не проводяться заходи дератизації.

У деяких камерних приміщеннях недотримується встановлена норма житлової площі на одну особу.

Також встановлено, що в багатьох камерах санітарні вузли потребують заміни. В гарячому цеху їдальні не працює припливно-витяжна вентиляція.

Під час проведення візиту виявлено недоліки в роботі амбулаторно-поліклінічного відділення Львівської багатопрофільної лікарні №19 (далі - АПВ), що призводять до порушення права в’язнів на охорону здоров’я та належну медичну допомогу, зокрема, на дотримання санітарного-гігієнічних вимог, оскільки приміщення, виділені під АПВ, потребують проведення ремонтних робіт, зокрема через протікання даху будівлі в камері-палаті для осіб, які мають соматичні захворювання, на стелі відпала штукатурка; в ізоляторах для осіб, які мають інфекційні захворювання, для осіб з психічними розладами, клініко-діагностичній лабораторії, кабінеті фельдшерів, ординаторській на стінах, на стелі є сліди підтікань, стіни вологі. Також майже в усіх приміщеннях АПВ відсутнє гаряче водопостачання.

За результатами моніторингових візитів до цих установ Міністерству юстиції України та іншим органам влади будуть скеровані звіти із зазначенням виявлених порушень прав в’язнів та наданням рекомендацій щодо їх усунення.

Львівську в'язницю №19 перевірили на запобігання COVID-19

dailylviv.com

До теми

16:52 25 вересня 2021 р.

У Львові тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут

Тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут на Аквапарк (вул. Кн. Ольги). Виявлено технічні несправності з вагоном 3/1191. Наразі цей маршрут курсує до пл Соборної – вул. Коновальця.

Рубрика: Ситуації

15:50 25 вересня 2021 р.

Львівводоканал організував Фестиваль води

Сьогодні, 25 вересня, на території ЛМКП «Львівводоканал» (вул. Зелена, 64) триває День відкритих дверей та родинне свято для усіх охочих – Фестиваль води.

Рубрика: Ситуації

11:26 25 вересня 2021 р.

У ліцей на Львівщині не впустили комісію, яка мала перевіряти достовірність інформації про вакцинацію (відео)

У Дрогобичі 24 вересня в приміщення ліцею імені Богдана Лепкого працівники навчального закладу не впустили працівників поліції та членів комісії, які мали перевірити дотримання навчальним закладом правил “жовтої” зони епідеміологічних обмежень. Такі робочі групи створені в усіх районах Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу