Львівську в'язницю перевірили з Києва: що побачили

23:51 15 вересня 2021 р.

Працівники секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини разом з регіональним координатором у Львівській області перевірили Львівську установу виконання покарань № 19 (з виконанням функцій слідчого ізолятора) та амбулаторно-поліклінічне відділення Львівської багатопрофільної лікарні №19 філії ДУ «Центр охорони здоров`я Державної кримінально-виконавчої служби України» у Львівській області.

Мета візиту - контроль за додержанням прав засуджених та осіб, узятих під варту.

Про це повідомили на сайті Уповноваженого ВР з прав людини, пише Dailylviv.com.

Під час візиту виявлено порушення прав ув’язнених та засуджених, які можуть бути розцінені, як жорстоке, неналежне або таке, що принижує гідність, поводження чи покарання.

Моніторинговою групою встановлено, що умови перебування у камерах збірного відділення не відповідають вимогам національного законодавства, міжнародним стандартам, зокрема камери перебувають в антисанітарному стані, не проводяться заходи дератизації.

У деяких камерних приміщеннях недотримується встановлена норма житлової площі на одну особу.

Також встановлено, що в багатьох камерах санітарні вузли потребують заміни. В гарячому цеху їдальні не працює припливно-витяжна вентиляція.

Під час проведення візиту виявлено недоліки в роботі амбулаторно-поліклінічного відділення Львівської багатопрофільної лікарні №19 (далі - АПВ), що призводять до порушення права в’язнів на охорону здоров’я та належну медичну допомогу, зокрема, на дотримання санітарного-гігієнічних вимог, оскільки приміщення, виділені під АПВ, потребують проведення ремонтних робіт, зокрема через протікання даху будівлі в камері-палаті для осіб, які мають соматичні захворювання, на стелі відпала штукатурка; в ізоляторах для осіб, які мають інфекційні захворювання, для осіб з психічними розладами, клініко-діагностичній лабораторії, кабінеті фельдшерів, ординаторській на стінах, на стелі є сліди підтікань, стіни вологі. Також майже в усіх приміщеннях АПВ відсутнє гаряче водопостачання.

За результатами моніторингових візитів до цих установ Міністерству юстиції України та іншим органам влади будуть скеровані звіти із зазначенням виявлених порушень прав в’язнів та наданням рекомендацій щодо їх усунення.

Львівську в'язницю №19 перевірили на запобігання COVID-19

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу