У Львові закрито на ремонт ізолятор тимчасового тримання

17:05 5 червня 2015 р.


Фото: ukr.media

На вимогу прокуратури, через численні порушення припинено функціонування ізолятора тимчасового тримання Львівського міського управління МВС.

Як встановлено під час перевірки прокуратурою міста Львова, «під час застосування обмежень особистої свободи громадян в ізоляторі тимчасового тримання міського управління МВС допускаються порушення конституційних прав». Зокрема, в установі ігноруються вимоги Закону України «Про попереднє ув’язнення», згідно з яким Законом особи, взяті під варту, мають право на щоденну одногодинну прогулянку. Однак у вказаному ізоляторі тимчасового тримання взагалі відсутній прогулянковий дворик.

Окрім цього, немає кімнати для короткострокових побачень з родичами або іншими особами, а в медичному кабінеті відсутні універсальні медичні аптечки з розрахунку на кожну камеру.Також не дотримуються санітарно-гігієнічні вимоги при забезпеченні харчуванням затриманих осіб.

Із вимогою усунення вищевказаних порушень чинного законодавства прокурором міста Львова винесено постанову про призупинення функціонування ізолятора тимчасового тримання Львівського міського управління МВС. На її виконання начальником Львівського обласного управління МВС видано відповідний наказ та розпочато проведення ремонтних робіт у згаданій установі з метою усунення усіх недоліків.

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу