У Львові закрито на ремонт ізолятор тимчасового тримання

17:05 5 червня 2015 р.


Фото: ukr.media

На вимогу прокуратури, через численні порушення припинено функціонування ізолятора тимчасового тримання Львівського міського управління МВС.

Як встановлено під час перевірки прокуратурою міста Львова, «під час застосування обмежень особистої свободи громадян в ізоляторі тимчасового тримання міського управління МВС допускаються порушення конституційних прав». Зокрема, в установі ігноруються вимоги Закону України «Про попереднє ув’язнення», згідно з яким Законом особи, взяті під варту, мають право на щоденну одногодинну прогулянку. Однак у вказаному ізоляторі тимчасового тримання взагалі відсутній прогулянковий дворик.

Окрім цього, немає кімнати для короткострокових побачень з родичами або іншими особами, а в медичному кабінеті відсутні універсальні медичні аптечки з розрахунку на кожну камеру.Також не дотримуються санітарно-гігієнічні вимоги при забезпеченні харчуванням затриманих осіб.

Із вимогою усунення вищевказаних порушень чинного законодавства прокурором міста Львова винесено постанову про призупинення функціонування ізолятора тимчасового тримання Львівського міського управління МВС. На її виконання начальником Львівського обласного управління МВС видано відповідний наказ та розпочато проведення ремонтних робіт у згаданій установі з метою усунення усіх недоліків.

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

22:55 23 травня 2022 р.

6-місячну дівчинку ґвалтували чайною ложкою: з Херсонській області повідомляють про вражаючу жорстокість росіян

рф використовує зґвалтування і сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючою жорстокістю.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу