Прокуратура виявила у Львові порушення в установах виконання покарань

13:28 17 листопада 2017 р.

Львівська установа виконання покарань №19

Львівська установа виконання покарань №19
Фото: zik.ua

Завдяки прокуратурі з приміщень камерного типу й дисциплінарних ізоляторів звільнено дев’ять в’язнів.

У прокуратурі Львівської області розповіли сьогодні, 17 листопада: «Прокуратура перевірила дотримання режимних вимог в установах виконання покарань на Львівщині. Зокрема, у «Львівській установі виконання покарань №19», всупереч статтям 100 та 151-1 Кримінально-виконавчого кодексу України, не забезпечено дотримання вимог щодо зміни умов тримання засуджених до довічного позбавлення волі. В’язні після відбуття певного строку покарання не можуть бути переведені з маломісних камер до багатомісних у зв’язку відсутністю таких».

«Незважаючи на неодноразове реагування органів прокуратури, у держустанові «Личаківська виправна колонія №30» не створено дільницю соціальної реабілітації, таким чином порушено права в’язнів, які стають на шлях виправлення, на зміну умов тримання в межах колонії. Відповідними підрозділами установи не вживаються достатні заходи щодо перекриття каналів надходженнязаборонених предметів – грошей, мобільних телефонів, наркотичних засобів, ріжучих предметів, спиртного та інше», – поінформували також у прокуратурі.

«Цьогоріч прокуратура неодноразово виявляла заборонені предмети у таких держустановах, як «Львівська ВК №48», «Сокальська ВК №47», «Миколаївська ВК №50» та «Львівська УВП № 19». Також виявлено факти неправомірного застосування до в’язнів крайніх заходів дисциплінарного впливу – утримання у дисциплінарних ізоляторах і приміщеннях камерного типу, а тих, яких адміністрація вважала злісними порушниками установленого порядку, поміщували у дільниці посиленого контролю. Крім цього, зафіксовано спроби отримання працівниками «Львівської ВК №48» та «Сокальської ВК №47» неправомірних вигод від фізичних осіб», – розповіли також у прокуратурі.

«Відтак, з метою усунення зазначених порушень прокуратурою внесено сім документів прокурорського реагування, які перебувають на розгляді. Загалом, з початку року, органами прокуратури області внесено 49 вказівок, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 35 службових осіб, з приміщень камерного типу та дисциплінарних ізоляторів звільнено дев’ять в’язнів, скасовано 17 незаконних рішень адміністрації установ», – поінформували також у прокуратурі.

«Стосовно трьох осіб органів Державної кримінально-виконавчої служби області зареєстровано три кримінальні провадження, одне – за ознаками корупційного правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), а ще два – за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Дотримання вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо забезпечення режимних вимог, порядку тримання та нагляду, контролю за поведінкою ув’язнених та засуджених осіб у пенітенціарних закладах, перебувають на контролі керівництва прокуратури Львівської області», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

12:49 19 жовтня 2021 р.

На об'їзній дорозі Яворова - ДТП: двоє травмованих

19 жовтня о 11:07 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в м. Яворів на вул. Завадівська, на об'їзній дорозі відбулось зіткнення двох автомобілів: "MAN" та " Vоlvo V50".

Рубрика: Кримінал

22:49 18 жовтня 2021 р.

Віз 10 іммігрантів-нелегалів і втікав від поліції: у Польщі заарештували громадянина України

Поміщений під варту 27-річний водій мікроавтобуса Mazda одержав в Ольштині обвинувачення за допомогу іммігрантам нелегально перетнути кордон і відмову зупинитися для придорожної перевірки.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу