На Львівщині прокурори встановили факти порушень прав засуджених

12:40 8 червня 2015 р.

  • 0


Фото: advocat-cons.info

В окремих установах обласного управління Державної пенітенціарної служби не повною мірою забезпечуються права в’язнів на соціальне забезпечення.

Під час перевірок в установах управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області прокурорами виявлено порушення прав засуджених, які передбачені Законом України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів» від 8 квітня 2014 року. Так, у виправних колоніях області мають місце випадки, коли ув’язненим не надається інформація і роз’яснення щодо умов відбування покарання, розширення їх прав у зв’язку зі змінами, внесеними згаданим Законом України.

В окремих установах не повною мірою забезпечуються права в’язнів на соціальне забезпечення, у тому числі, шляхом сприяння в оформленні документів на отримання ними пенсій за місцем відбування покарання. Крім цього, засуджені лише частково реалізують свої права на проведення телефонних розмов у мережі мобільного зв’язку, користування мережею Інтернет під контролем адміністрації.

Враховуючи такий стан справ, в охоронювані зони установ виконання покарань продовжують незаконно надходити мобільні телефони, що у подальшому призводить до порушень засудженими правил перебування в установах Державної кримінально-виконавчої служби. З метою усунення зазначених порушень вимог законодавства щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів прокуратурою області внесено вказівку керівництву управління ДПтС України в області.

Загалом, у минулому та поточному роках в окресленій сфері прокурорами внесено 26 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 28 службових осіб. Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

16:05 24 травня 2020 р.

На Львівщині - смертельне ДТП: загинуло 4-ро людей, ще 4-ро отримали тілесні ушкодження

Сьогодні, 24 травня близько 11.30, до поліції надійшла інформація про те, що на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Тухолька Сколівського району сталась дорожньо-транспортна пригода.

Рубрика: Ситуації

13:56 24 травня 2020 р.

У Ґендерну медіашколу запрошують журналістів/журналісток

Волинський прес-клуб, Ґендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують журналістів/журналісток регіональних медіа до участі в IV Ґендерній медіашколі, яка відбудеться в першій половині червня у форматі онлайн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу