Львівщина є гуманітарним кордором в Європу, - голова ЛОВА

12:54 2 березня 2022 р.

Фото до новини

«Ми зараз залишилися гуманітарним вікном в Європу або гуманітарним коридором, який доставляє продукти, зброю і все, що необхідно для наших бійців на фронт і для людей в іншу частину України», - зазначив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

«За минулу добу прийшло більше 500 т гуманітарних грузів, більше 200 т було розподілено на інші області – грузи поїхали в Одесу, Херсон, Київ, Житомир. Подяка тим всім, хто залучений до процесу. Майже 400 автомобілів зараз зайняті перевозкою гуманітарних вантажів через кордон з Республікою Польща.

Величезна подяка людям, які пожертвували кошти. Вже зібрано 17 млн грн для української армії і для тимчасово переселених осіб», - розповів Максим Козицький.

Він також наголосив, що на кордоні поступово зменшуються черги. На даний момент на пунктах пропуску Шегині, Рава-Руська перебувають від 300 до 400 машин.

«На Львівщині все спокійно. За минулу добу один раз лунала повітряна сирена. Це було пов’язано з тим, що був сигнал протиповітряної оборони щодо можливості атаки зі сторони Білорусі», - додав начальник Львівської ОВА.

Нагадаємо, переселенці можуть отримати допомогу через чат-бот Гарячої лінії Львівської області або за коротким номером 112 (детальніше – тут). Окрім того, на Львівщині працюють штаби, де можна отримати гуманітарну допомогу. Також для отримання тимчасового притулку можна звертатися у цілодобовий штаб на Арені Львів.

У Львівському палаці мистецтв розгорнули гуманітарний штаб

На Львівщині терміново потрібні складські приміщення та вантажні автомобілі для гуманітарної допомоги

У львівський госпіталь прибули 82 поранених та травмованих з різних областей та військових частин

У Львові вже сформували 30 сотень добровольчих формувань тергромади

Черги на західному кордоні поступово зменшуються, - заступник голови Львівської ОВА

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів