Італія прийме українських дітей: сиріт і хворих з двома діагнозами

13:12 6 березня 2022 р.

Фото до новини

Італійський уряд виділив 10 мільйонів євро на зміцнення об'єктів для біженців, збільшивши місткість своїх центрів гостинності до 16 000 місць.

Ситуацію в Україні у час війни, можливості допомоги та підтримки з боку іноземних партнерів обговорили сьогодні під час зустрічі начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Італія в Україні П’єр Франческо Дзадзо. Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com

Як зазначив пан Посол, італійці завжди були за мир, тому вони шоковані діями росії. Італія готова допомогти Україні. Особливо у наданні безпечного місця перебування для українських дітей, які мають особливі потреби – дітей-сиріт, дітей з орфанними захворюваннями та онкохворих дітей.

«Італійці розуміють, що відбувається – росія змінила все за кілька днів», - наголосив П’єр Франческо Дзадзо.

Максим Козицький розповів італійській делегації, що на Львівщині зараз зосередили гуманітарний хаб, звідки розвозять гуманітарну допомогу в інші області України. За минулу добу відправили 400 т такої допомоги. Окрім того, він наголосив, що перед Львівщиною постала гостра потреба у забезпеченні мешканців та переселенців області інсуліном.

«Від початку війни через Львівщину пройшли близько 350 тисяч людей, 80 тисяч з них залишилися тут. Серед цих людей, є ті, хто постійно потребують введення інсуліну. У мирний час держава забезпечувала інсуліном за територіальним принципом, люди могли безкоштовно отримати його в аптеках. Запасів Львівщини вистачить на два тижні, тому потреба в інсуліні в нашій області є дуже велика», - зазначив Максим Козицький.

“Наше головне завдання - допомогти, першочергово, продуктами мешканцям областей, де тривають бойові дії. І ми вдячні італійцям за безперервну підтримку з постачанням на Львівщину гуманітарної допомоги, у тому числі, продуктів харчування”, - наголосив начальник Львівської ОВА.

До слова, італійський уряд виділив 10 мільйонів євро на зміцнення об'єктів для біженців, збільшивши місткість своїх центрів гостинності до 16 000 місць. Окрім того, за розпорядженням уряду в Італії заснували фонд у розмірі 500 000 євро, який дозволить українським студентам, дослідникам та викладачам продовжити свою роботу в італійських університетах та мистецьких інститутах.

Нагадаємо, сьогодні Максим Козицький зустрівся також з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні.

Учні і студенти з України зможуть продовжити навчання в Польщі

Війна: онкологічно та онкогематологічіних хворих дітей доправлено до лікарень Польщі

Білоруси виїжджають за кордон, щоб не воювати з Україною

Євросоюз назвав суму допомоги українським біженцям

США закликали своїх громадян негайно покинути Росію

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів