Війна: онкологічно та онкогематологічіних хворих дітей доправлено до лікарень Польщі

20:21 2 березня 2022 р.

Фото до новини

Маленькі онкологічні та онкогематологічіні пацієнти Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, яким життєво необхідно безперервне цілодобове лікування, на час війни перебуватимуть у спеціалізованих лікарнях Республіки Польща.

Про це інформує пресслуба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Близько 40 дітей ЗУСДМЦ та евакуйованих пацієнтів з інших областей, де зараз тривають воєнні дії, успішно доправили для продовження лікування у клініки Республіки Польща. Це Варшава і Краків: CZD (Centrum Zdorowia Dziecka), Medical University of Warsaw, SOR Pediatrics, та інші. Діти віком від 3 тижнів до 18 років.

Дітей евакуйовували під особистим супроводом польської сторони та консула Республіки Польща у Львові Рафала Коцота автобусом, а також важких діток автомобілями швидкої допомоги медицини катастроф м. Львова. Усі діти виїхали у супроводі дорослих, і виключно за бажанням батьків.

"За успішний переїзд малечі щиро дякуємо Українській та Польській асоціаціям дитячої онкології, особисто консулу Рекспубліка Польща у Львові Рафалу Коцоту, представникам польської організації порятунку дітей, зокрема Paweł Kukiz-Szczuciński (Павел Кукіз-Щуціньскі), який особисто супроводжував дітей, а також незмінному партнеру БФ «Таблеточки», польським колегам із St Jude Research Hospital, обласній обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за надану допомогу, департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації. Завдяки вашій злагодженій роботі наша малеча у безпеці та продовжує лікування!

Частина онокохворих пацієнтів продовжує лікування у нашому Центрі, а ми приймаємо дітей з інших областей і надаємо їм невідкладну допомогу", - зазначив Андрій Синюта, директор ЗУСДМЦ.

У Львові запрацював координаційний центр для допомоги біженцям

Польща терміново надає Україні майже мільярд доларів

Польща готує рятувальний потяг для постраждалих в Україні

Перетин кордону з Польщею автомобілем: що вимагає польська сторона

Українці перетинають кордон зі своїми тваринами: як реагують поляки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів