Головні новини Львівщини за тиждень від начальника ЛОВА

20:22 23 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Начальник ЛОВА Максим Козицький підбив підсумки тижня, що минув.

Про це пише Dailylviv.com.

Від 19 жовтня на території області скоротили тривалість комендантської години. Тепер з 00:00 до 05:00 на вулиці заборонено перебувати без спеціальних перепусток та документів, які посвідчують особу.

Через ракетні удари ворога по енергетичній інфраструктурі по всій Україні почали вводити обмеження постачання електроенергії. На Львівщині запровадили графік обмеження споживання електрики для промислових споживачів. Для побутових споживачів графіка відключень немає, але прошу усіх жителів області: намагайтесь не користуватися електропристроями з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00. Це збільшує наші шанси пройти цей непростий період без аварійних відключень.

21 жовтня о 18:00 набула чинності заборона використання на території Львівщини зовнішнього освітлення на час дії комендантської години та освітлення зовнішньої реклами після завершення робочого часу суб'єктів господарювання. 

Дотримання вимог контролюватимуть головне управління Національної поліції у Львівській області та Патрульна поліція Львівської області.

У Львівській ОВА відбулась зустріч з роботодавцями, профспілками, підприємствами, установами та організаціями Львівщини. Закликали бізнес розглянути можливість переходу, де це можливо, на роботу в нічний час. Це дозволить проходити добове споживання електроенергії більш рівномірно й створювати менше аварійних ситуацій.

Українці можуть придбати дрова у лісових господарствах онлайн – у державному інтернет-магазині «ДроваЄ»

На базі Львівського обласного клінічного перинатального центру почав функціонувати Регіональний центр неонатального скринінгу. Тут здійснюватимуть скринінг 21 рідкісного захворювання для новонароджених зі 7 областей України. Обстеження буде безплатний для усіх немовлят. 

На Львівщині визначили стоянки для відстою транспорту та підготували 188 одиниць дорожньої техніки

Наближаються до завершення будівельні роботи з облаштування ділянки дороги до нового пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце. Попередньо, пункт пропуску має запрацювати до кінця цього року в режимі спеціального тимчасового переїзду через кордон. 

Львівська область – перша в Україні за динамікою надходжень до бюджету. Середній показник по Україні становить 12%, на Львівщині – 41%. Також наша область перша за динамікою надходжень єдиного податку та податку на нерухоме майно. За темпами надходжень податку на доходи фізичних осіб та плати за землю – третя. 

Громадам Львівщини компенсували 15,2 мільйона гривень за прихисток тимчасово переміщених осіб у травні. Це кошти для відшкодування комунальних витрат закладам, у приміщеннях яких безплатно проживали люди з-поміж ВПО.  

Мінеральна вода, корм для тварин, сіль: що ще везуть з ЄС через Львівську митницю

Козицький повідомив, коли відновлять підстанції Укренерго на Львівщині

У хорватському місті Ловран встановили пам’ятник Франку авторства Одрехівських

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини