Буде більше відпусток з війни для військовослужбовців зі збереженням грошового забезпечення

02:12 27 листопада 2022 р.

Фото до новини

Передбачають, що такі відпустки надаватимуть тривалістю не більше 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки і назад, але не більше двох діб в один кінець.

Про це повідомила Судово-юридична газета, пише Dailylviv.com.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони рекомендує Верховній Раді ухвалити у другому читанні та в цілому законопроєкт №8081 про внесення зміни до пункту 18 статті 10-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання відпусток під час дії воєнного стану.

У законопроєкті пропонується викласти пункт 18 статті 10-1 Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану у такій редакції: “В особливий період під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися частина щорічної основної відпустки, за умови одночасної відсутності не більше 30 відсотків загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу, а також відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення”.

Такі відпустки надаватимуть тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки і назад, але не більше двох діб в один кінець.

Досі чинне законодавство передбачає, що військовослужбовці під час воєнного стану мають право на відпустки лише з поважних причин.

Не більше 20 банкнотів номіналом 1000 гривень: мобілізованим військовим пенсії зберігають

В Україні збільшено пенсії членам сімей загиблих військовослужбовців

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини