27-28 квітня міліція охоронятиме порядок у Львові спільно з активістами

21:46 26 квітня 2014 р.


Фото: mvs.gov.ua

Зокрема, як повідомляє відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, – представниками громадських організацій «Самооборона Львівщини», «Автосотня», «Варта-1» та «Народна Самооборона».

25 квітня у Львівському міському управлінні міліції відбулася спільна нарада керівництва ГУМВС України у Львівській області та керівництва Львівського міського управління з представниками громадських організацій Львівщини під час якої  обговорювалися напрямки і форми взаємодії у спільному забезпеченні охорони громадського порядку під час масових заходів  27 та 28 квітня у Львові. Нарада відбулася за участю начальника Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковника міліції Андрія Гребенюка, начальника Львівського міського управління міліції підполковника міліції Сергія Зюбаненка, які спільно з представниками громадських організацій «Самооборона Львівщини», «Автосотня», «Варта-1», «Народна Самооборона» провели напрацювання плану спільних заходів з метою недопущення порушень правопорядку та провокацій під час масових акцій.

Зокрема, начальник УГБ ГУМВС України у Львівській області Андрій Гребенюк під час зустрічі наголосив на тому, що правоохоронці  найбільше потребують залучення активістів, які у пішому порядку спільно з міліціонерами патрулюватимуть вулиці в місцях проведення масових акцій. Своєю чергою, начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко розповів, що відбулася спільна нарада керівництва Львівської ОДА та обласної ради з силовиками під час якої обговорювалися питання безпеки і забезпечення охорони громадського порядку на травневі свята також на 27-28 квітня.

Сергій Зюбаненко наголосив: «Звертаюсь до ЗМІ: не потрібно сіяти паніку і ажіотаж,  в нас немає конкретних пересторог, що будуть якісь грубі порушення,  масові порушення громадського порядку або провокацій. Це звичайний  робочий режим по забезпеченню охорони громадського порядку і він однозначно буде проводиться із представниками громадських формувань. Як показала практика це дієвий механізм співпраці і цей механізм застосовується не тільки у Львові, а й по всіх областях». 

Він також відмітив, що  важливим аспектом спільної наради керівництва міліції та активістів є «обмін думками і пропозиціями, тому що ситуація є такою, що за незрозумілого і штучного ажіотажу певних політичних сил і громадських діячів самі можемо спровокувати незрозумілий конфлікт». Сергій Зюбаненко також висловив переконання, що працівники міліції спільно з активістами громадських формувань та за підтримки самих мешканців міста зможуть спільними зусиллями забезпечити охорону громадського порядку під час футбольного матчу у Львові та Параду вишиванок.

Представники громадських організацій, своєю чергою, надали пропозиції щодо спільного патрулювання міста, а також недопущення хуліганських дій під час футбольного матчу між командами «Карпати» (Львів) та «Металург» (Запоріжжя), який відбудеться 28 квітня на стадіоні «Україна» та  масових заходів запланованих на 27 квітня. Координатор по співпраці з правоохоронними органами і силовими структурами «Самооборони Львівщини» Андрій Колесник зазначив: «На сьогоднішній день можу сказати, що ми вже маємо плідний досвід співпраці з патрульно-постовою службою міліції, а також приймали участь у патрулюваннях під час Великодніх свят. Щодо проведення тих заходів, що нас чекають 27-28 квітня, ми також готові і маємо всі необхідні сили та засоби, в т.ч. і технічні, щоб надавати допомогу та разом з працівниками правоохоронних органів забезпечувати охорону громадського порядку у Львові».

На завершення наради правоохоронці та представники громадських організацій узгодили формат створення спільних патрулів, які будуть складатися з активістів та міліціонерів, а також патрулів ДАІ до складу яких також увійдуть представники громадських організацій. Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС.

Як повідомляв «Щоденний Львів», народний депутат від ВО «Батьківщина» Геннадій Москаль попередив, що у Львові, Івано-Франківську й Тернополі заплановано марші псевдонацистів для залякування жителів Сходу, журналіст Андрій Павлишин попереджає, що російські спецслужби запланували у Львові провокацію 27 квітня, за інформацією народного депутата від «Батьківщини» Ігоря Васюника, провокації у Львові готуються й 28 квітня та 9 травня, громадські активісти стурбовані тим, що область залишається без керівника правоохоронних органів напередодні 27-28 квітня, коли у Львові ймовірні провокації, сплановані російськими спецслужбами, щоб накинути містові бренд «фашистського»; голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв наполягає негайно призначити начальника міліції Львівщини, наголошуючи: «У вас на носі 9 травня»

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу