10-річна дівчинка, у сім'ю якої влучив російський снаряд, знайшла родину у Львові

14:46 5 серпня 2022 р.

Фото до новини

Десятирічна дівчинка з Вугледара, яка втратила сім’ю під час обстрілу, приєднається до одного з львівських дитячих будинків сімейного типу. Таке рішення прийняв сьогодні, 5 серпня, виконком Львівської міської ради.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Вероніка прибула до Львова з Донеччини після того, як танковий снаряд потрапив в укриття, де ховалась сім’я дівчинки. Залишилась живою лише вона, родичі закрили її собою. Родина ховалася у підвалі багатоповерхівки міста Вугледар. Дитина отримала ушкодження мозку й хребта, а також втратила частину спогадів. Тепер успішно проходить лікування та реабілітацію.

Та попри все, що випало на її долю, Вероніка не впала духом і не втратила вміння вставати та йти вперед з посмішкою на обличчі. Тепер дівчинка буде частиною великої та люблячої сім’ї львівського дитячого будинку сімейного типу сестри Юлі.

«Батьківська любов та підтримка – це одні з найважливіших речей, які необхідні кожній дитині, аби вставати на ноги та рости впевненим у собі та не боятися дивитися у майбутнє. Тож ми продовжуємо активну роботу з пошуку прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів та осіб, які готові взяти на тимчасове перебування дітей, які залишилися без батьківського піклування внаслідок воєнних дій», - зазначили в управлінні «Служба у справах дітей».

Загалом у Львівській міській територіальній громаді функціонують 11 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 77 дітей, та 13 прийомних сімей, в яких виховується 22 дитини.

На Львівщині 128 усиновлювачів готові стати батьками

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів