Служба у справах дітей запрацює у Львові 1 вересня

16:10 15 червня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР створять комісію зі захисту прав дитини щодо питань, пов’язаних з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 15 червня: «З 1 вересня розпочне свою роботу управління «Служба у справах дітей». Відповідну ухвалу Львівської міської ради було прийнято 17 травня 2018 року. Сьогодні ж виконавчий комітет ЛМР затвердив положення про управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та його структуру».

Керівник «Служби у справах дітей» у Львові Ростислав Тимків розповів: «Ми бачимо профілактичну роботу в районах більш продуктивнішою, адже це є запорукою не потрапляння дитини в заклади інституційного догляду та виховання. Головне завдання – щоб в кризову сім’ю, де тільки починаються проблеми, прийшли відповідні служби і разом з батьками шукали шляхи вирішення проблем, щоб зберегти сім’ю, а відповідно і дитину в сім’ї».

Ростислав Тимків доповнив: «Також у пріоритеті –створення єдиної черги усиновителів міста, що дасть рівні можливості мешканцям усіх районів Львова на право усиновлення. Будемо й надалі шукати батьків-вихователів та кандидатів в прийомні батьки, всіляко сприятимемо роботі дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді. Активно ведемо пошук патронатних вихователів. Також у ЛМР буде створено комісію з питань захисту прав дитини щодо питань, пов’язаних з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу. Таким чином, всі питання стосовно створення та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу будуть розглядатись виключно у ЛМР».

Керівник «Служби у справах дітей» також запевнив: «Продовжимо розпочате опитування батьків, які мають дітей з особливими освітніми потребами, з метою вивчення потреб таких сімей та шукатимемо можливості вирішення цих проблем. Хочемо, аби запрацював принцип «послуга ходить за дитиною». Це тривалий та не дешевий процес, тому будемо максимально долучати можливості не лише міської ради, а й благодійних, громадських і релігійних організацій».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів