«Рух» удома переміг «Зорю» і готується до матчу з «Інгульцем»

21:05 25 серпня 2024 р.

У 4-му турі УПЛ «Рух» на своєму полі приймав «Зорю» у першому домашньому матчі «жовто-чорних» у сезоні 2024/25.

Про це повідомила пресслужба ФК "Рух", пише DailyLviv.com.

Львів'янин Роман Дідик на 14-ій хвилині заробив пенальті, який пробивав Остап Притула. Голкіпер луганців Турбаєвський парирував одинадцятиметровий. Та вже за кілька хвилин Ярослав Карабін прицільним ударом в дотик відправив м’яч у ближній кут, відкривши рахунок у матчі.

На початку другої половини гри «рухівці» подали кутовий, і Василь Руніч головою замкнув подачу на ближній стійці – 2:0. Згодом львів’яни втекли у контратаку й Краснопір ефектно перекинув голкіпера та забив третій гол у ворота «Зорі».

Наприкінці гри у складі «жовто-чорних» дебютував 16-річний Данило Слива, а також свій другий матч в УПЛ провів його одноліток Мухаммад Джурабаєв. У компенсований час Клайвер отримав друге попередження та залишив львів’ян у меншості, однак це не вплинуло на кінцевий результат матчу.

Впевнена перемога «Руху» з рахунком 3:0. У п’ятницю, 30 серпня, «жовто-чорні» вдома зіграють з «Інгульцем».

Чемпіонат України серед команд УПЛ, сезон 2024/25. 4-й тур. «Рух» (Львів) – «Зоря» (Луганськ) 3:0 (1:0)

25 серпня 2024 року. Львів, стадіон «Арена-Львів»

Голи: Карабін, 16, Руніч, 48, Краснопір, 60

Нереалізований пенальті: Притула, 14 (сейв голкіпера)

Попередження: Підгурський, 19, Холод, 44, Клайвер, 78

Вилучення: Клайвер, 90+1 (друге попередження)

«Рух»: Ледвій, Руніч (Джурабаєв, 88), Холод, Дідик, Роман, Підгурський, Притула (Семотюк, 72), Федор (Слива, 88), Квасниця (Сич, 72), Карабін (Клайвер, 64), Краснопір