Львівський «Рух» уперше забив 5 голів в УПЛ

17:50 22 жовтня 2023 р.

Причому ще й у виїзному поєдинку.

Львівський «Рух» у гостях переміг рівненський «Верес» з великим рахунком - 5:2, пише Dailylviv.com. Підопічні Віталія Пономарьова створили собі комфортну перевагу в рахунку ще до перерви.

«Рух» встановив новий клубний рекорд: п’ятий гостьовий матч поспіль львів’яни не залишають без забитого м’яча.

Крім того, з різницею у 3 голи "Рух" у гостях перемагав лише "Маріуполь" - 3:0. А загалом 5 забитих голів за гру - це клубний рекорд "Руху" в УПЛ, стверджує відомий футбольний статистик Юрій Назаркевич.

Чемпіонат України серед команд УПЛ. 11-й тур. «Верес» (Рівне) – «Рух» (Львів) 2:5 (0:2)

22 жовтня 2023 року. Рівне, стадіон «Авангард».

Голи: Яго, 82, Балан, 90 – Теслюк, 13, Климчук, 33, Пастух, 65, 85, Квасниця, 87.

Попередження: Дідик, 45

«Рух»: Ледвій, Роман (Лях, 73), Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський (Таллес, 46), Пастух, Сапуга, Руніч (Соломон, 73), Теслюк (Квасниця, 57), Климчук (Плюман, 73)

У наступному турі Української прем'єр-ліги «Рух» 28 жовтня вдома прийматиме «Олександрію».

Нагадаємо, що після трьох турів УПЛ у серпні львівський "Рух" очолив турнірну таблицю.

Також у серпні «Рух» повторив тодішній клубний рекорд, забивши 4 голи в одному матчі УПЛ (вперше це сталося у матчі з "Дніпром-1" 12 грудня 2020 року, коли львів’яни перемогли вдома з аналогічним рахунком 4:1).

Цікаво, що теперішнього лідера УПЛ криворізький "Кривбас" львівський "Рух" на початку жовтня переміг за 5 хвилин.