Рух звільнив головного тренера після поразки на Арені Львів

18:57 19 березня 2023 р.

Фото до новини

Це був другий період білоруського фахівця Леоніда Кучука у львівському клубі.

Про це повідомляє пресслужба ФК "Рух", пише Dailylviv.com

Перший період роботи Леоніда Кучука з командою "Рух" тривав з лютого до грудня 2019-го, другий - зі серпня 2021-го до березня 2023 року.

«Рух» з Кучуком провів 66 матчів, здобув 27 перемог, 19 разів грав внічию, ще 20 разів програв. Різниця м’ячів - 92:68.

Зокрема, в Українській Прем’єр-лізі «Рух» під керівництвом Кучука зіграв 32 матчі: 8 перемог, 11 нічиїх, 13 поразок; різниця м’ячів – 34-43.

У поєдинку 18-го туру «жовто-чорні» поступилися донецькій команді з рахунком 0:2. Долю зустрічі визначили голи Матвієнка та Криськіва, гравців "Шахтаря" ще до перерви у матчі.

Досягнули свого донеччани на 27-ій хвилині, коли Криськів скинув головою на Матвієнка, а захисник з гострого кута пробив у дальній кут – 1:0. «Гірники» швидко подвоїли перевагу: Цього разу Судаков прострілював, м’яч рикошетом від Слюбика потрапив до Криськіва, який відзначився ефектним ударом з лету в дотик під поперечку – 2:0.

Футболісти «Руху» після перерви мзаграли активніше на чужій половині поля, але особливих дивідендів це не принесло.

Чемпіонат України серед команд УПЛ. 18-ий тур.

19 березня 2023 року. «Арена Львів».

«Шахтар» (Донецьк) – «Рух» (Львів) – 2:0 (2:0).

Голи: Матвієнко, 27; Криськів, 32.

Попередження: Едсон, 13.

«Рух»: Паньків, Лях, Холод, Слюбик, Роман, Довгий, Едсон (Таллес, 46), Притула, Соломон, Альваренга (Руніч, 46), Климчук.

Львів’яни перебувають на 14-й позиції в УПЛ, маючи 17 очок.

На останньому - 16-му місці - ФК "Львів" з 13-ма очками.

Наступний матч "Руху" - 2 квітня проти «Зорі».

За чисельної більшості і пенальті Львову не вдалося виграти у домашньому матчі (відео)