Рух - Кривбас: три голи, три попередження і одне вилучення

17:56 6 листопада 2022 р.

Більше 15-ти хвилин львівський «Рух» грав у меншості після вилучення Сапуги, який уперше вивів команду на поле в ролі капітана і також вперше забив гол.

Про це розповіла пресслужба "Руху", пише Dailylviv.com.

У першому таймі матчу "Рух" - "Кривбас" голів не було. Після перерви відкрили рахунок гості. Метушня у штрафному майданчику «Руху» призвела до того, що м’яч відскочив до Волошина, який красивим ударом вгатив його у верхній кут воріт – 0:1.

На таку неприємність «жовто-чорні» відповіли відразу п’ятьма гольовими моментами, два останні з яких завершилися взяттями воріт.

Таллес навісив після розіграшу кутового, Довгий у притаманному для себе стилі виграв повітряну боротьбу, проте його удар відбив голкіпер гостей, але на добиванні вчасно опинився Слюсар, який головою спрямував м’яч у ворота – 1:1. Це дебютний забитий м’яч для Дениса на рівні УПЛ.

Приблизно через чотири хвилини Соломон з центру віддав праворуч на Таллеса, бразилець навісив у карну зону, де на дальній штанзі Сапуга першим дотиком зберіг складний м’яч, а другим – красиво пробив з лету, м’яч прошмигнув повз усіх у ворота – 2:1. Для Марка це теж дебютний гол в УПЛ.

А на 76-ій хвилині «Рух» залишився в меншості, Роман і Сапуга спільними зусиллями перервали прохід футболіста «Кривбаса», і арбітр Ярослав Козик вирішив, що це тягне на попередження. Жертвою мукачівський рефері вибрав капітана «жовто-чорних», а для Марка це вже була друга жовта.

До основного часу матчу суддя компенсував аж 5 хвилин. Гості пробували організувати навалу, проте особливої гостроти їхні атаки не мали, тож футболісти львівської команди вистояли й заробили три очки у важкому матчі.

Чемпіонат України серед команд УПЛ. 11-й тур.

6 листопада 2022 року. Львів, стадіон «Арена Львів».

«Рух» (Львів) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 2:1 (0:0).

Гол: Слюсар, 53; Сапуга, 57 – Волошин, 48.

Попередження: Сапуга, 11; Роман, 69; Лях, 83.

Вилучення: Сапуга, 76 (друге попередження).

«Рух»: Паньків, Лях, Слюсар, Дідик, Роман, Сапуга, Довгий, Альваренга (Бойчук, 64), Соломон (Карабін, 85), Таллес (Федорчук, 78), Климчук.

Нагадаємо, що минулої п'ятниці друга команда УПЛ зі Львова - ФК "Львів" програв полтавській "Ворсклі" - 0:1.

В інших матчах УПЛ у неділю київське "Динамо" перемогло в Одесі "Чорноморець" - 3:0, а дніпровське "Дніпро-1" - "Минай" - 3:1.