Львів програв удома за дві хвилини

23:42 23 серпня 2021 р.

У 5-ому турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на домашньому полі зазнав поразки від ФК «Інгулець» (Петрове) – 1:2.

Перед стартом матчу львів’яни вийшли на поле у футболках із закликом допомогти 1,5-річній Вікторію у зборах коштів на лікування. Про це розповіла інформаційна служба ФК «Львів», пише Dailylviv.com.

Перший небезпечний епізод у грі виник на 14-ій хвилині та одразу ж завершився голом. Грисьо прийняв м’яч на груди у штрафному майданчику «Інгульця» та з другого дотику завдав невідпорного удару у кут воріт Шуста. Досвідчений голкіпер у моменті був безсилим.

Старт другої половини гри був за гостями. За перші 5 хвилин другого тайму колектив з Кропивниччини «забомбардував» ворота «Львова». Тут варто відзначити гру Ілющенкова: якби не голкіпер, то «містянам» довелося б зовсім несолодко.

А от 53-тя та 54-та хвилини стали для господарів фатальними. Спершу результативний постріл Козака, а згодом влучний удар Сітала були несподіваними. Після такого оговтатись було важко.

До фінального свистка числа на табло «Арени Львів» до завершення протистояння так і не змінились.

1:2 – «Львів» поступився у зустрічі з «Інгульцем».

VBET ліга. 5 тур

23 серпня. 19:30

м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Марина Стрілецька (Суми), Світлана Грушко (Київська обл.)

Четвертий арбітр: Крістіна Козоріг (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Василь Мельничук (Сімферополь)

Делегат УАФ: Сергій Задорожняк (Чернівці)

«Львів» – «Інгулець» – 1:2 (1:0)

Голи: Грисьо, 14 – Козак, 53, Сітало, 54

Попередження: Довгий, 45+1

«Львів»: Ілющенков, Крушинський, Махмутовіч (к), Якімець, Політило (Фране, 83), Ернест (Семенів, 86), Грисьо (Нич, 72), Ренан, Довгий (Брікнер, 72), Зозуля, Алваро (Шина, 72)

Запасні: Костик, Романчук, Хамелюк, Бусько

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Інгулець»: Шуст, Салем, Запорожець, Шарай (Асмелаш, 89), Полегенько, Козак (Коваленко, 64), Бартуловіч (Коробенко, 65), Сітало (Гопей, 79), Шишка (Поспєлов, 89), Опанасенко, Ковальов (к)

Запасні: Гальчук, Головкін, Павлов, Мельничук

Головний тренер: Сергій Лавриненко

Нагадаємо, що у цьому сезоні «Львів» ще не перемагав. У попередніх 4 турах «містяни» двічі зіграли внічию з «Маріуполем» (1:1) та «Олександрією» (1:1) відповідно. Також були поразки від «Шахтаря» (0:3) та «Ворскли» (4:1). В активі - 2 очки після 5 матчів.

У неділю, 29 серпня, "Львів" зіграє у дербі проти "Руху".