Криміналістка з Львівщини вдруге стала чемпіонкою України з рукопашного бою

12:52 1 листопада 2022 р.

Фото до новини

Наталія Папіш також перемагала і була призеркою чемпіонатів України та Європи з карате.

Про це повідомила поліція Львівської області, пише Dailylviv.com.

На чемпіонаті України з рукопашного бою, фінал якого відбувся цими вихідними у Києві, золоту нагороду в одній з вагових категорій у розділі «фул контакт» здобула спортивна гордість поліції Львівщини – спеціаліст-криміналіст Львівського районного управління поліції №1 старший лейтенант поліції Наталія Папіш.

Окрім здобутого звання - майстер спорту України з рукопашного бою - Наталія Папіш - ще й чемпіонка України 2019 року з ката кобудо і ката карате, володарка чорного поясу і першого дану з годзю-рю карате (різновид контактного карате, що вважається одним з найбільш небезпечних бойових єдиноборств), неодноразовий призер і переможець чемпіонатів України та Європи з карате, а також чемпіонка України з рукопашного бою 2020 року. Наталія Папіш - філологиня за освітою, аспірантка, тренує дітей на волонтерських засадах.

На службу у поліцію Наталія прийшла у 2016 році. Зараз представляє на змаганнях ФСТ «Динамо» і тренується під керівництвом тренера Олексія Третьякова. Також чемпіонка вдячна за допомогу у підготовці до змагань тренеру з годзю-рю карате Сергію Калініченку, засновнику спортивного клубу «Динамо Центр» Степану Гошко, Федерації рукопашного бою та бойового самбо Львівщини, спортивній команді «СК 52», Федерації дзю-до Львівської області, зокрем,а тренеру Олександру Бавшину, школі боксу «Bomas Boxing» і колегам по роботі - Вікторії Кравчук і Христині Корнак.

Львівські десантники вибороли нагороди чемпіонату ДШВ із рукопашного бою

Львівський десантник виборов перше місце Всеармійського турніру з рукопашного бою

У Львові відзначили призерів чемпіонату Збройних Сил України з рукопашного бою

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини