ФК Львів потрапив у чвертьфінал кубка України з футболу

17:12 28 жовтня 2021 р.

Фото до новини

У Сумах львів'яни перемогли Альянс з Липової Долини.

Звіт про цей сьогоднішній матч опублікував сайт Футбол24, пише Dailylviv.com.

Львів грав з Альянсом на виїзді - у Сумах. Президент цього клубу погрожував знятись зі змагань після 1-го туру Першої ліги, однак нині колектив йде у топ-4, маючи добрі шанси піднятись в УПЛ – в Кубку ж команда з Липової Долини вибила Минай. Тож суперник у львів'ян був серйозним.

Перший тайм важко назвати яскравим. Швидкості залишалися стабільно низькими, а боротьби й фолів було більше, ніж футболу. Суперники не мали переваги один над одним, та й моментів вони створили обмаль – втім, реалізація не підкачала. Дебютний гострий епізод гостей завершився взяттям воріт на 13-й хвилині – це Бусько отримав проникний пас від Ернеста на правий край штрафного й пробив у дальню дев'ятку. 0:1!

Свято підопічних Олега Дулуба тривало недовго. Всього через шість хвилин Альянс розкатав класну комбінацію перед карним майданчиком Львова, завершивши її потужним ударом Карнози метрів з 23-х. Точно в лівий нижній! 1:1.

На перерву команди відправились за нічийного рахунку.

У другому таймі Альянс зосередився на обороні, практично відмовившись від контргри. Лишень одного разу господарі огризнулися дальнім пострілом, який спокійно взяв Ільющенков. Львів же намагався виграти поєдинок в основний час, насідаючи на ворота суперника, постійно оновлюючи атакувальну ланку й створюючи моменти.

Зрештою, свисток арбітра відправив команди в овертайми. В першому з них "містяни" мали аж три нагоди вирватись уперед.

І в другому екстра-таймі Львів продовжив домінування. Але у підсумку свисток арбітра зафіксував нічию й після 120-ї хвилини зустрічі.

Переможця мала визначити серія пенальті. Шмигельський і Шина пробили влучно, а от другі постріли обидві команди "завалили" – Осадчий вистрілив у небо, а кволий удар Політила по центру парирував Важинський. Треті спроби теж виявились провальними – Ільющенков витягнув постріл Герта, а "паненка" Сорокіна пройшла над воротами. Пікуль і Зозуля свої "11-метрові" реалізували впевнено.

На вирішальні удари пішли Агапов і Семенів – Микола пробив зависоко, а Дмитро прицільним ударом в дев'ятку вивів Львів у чвертьфінал!

У чвертьфінал Кубка вже також пробилися Олександрія, Ворскла, Динамо та Шахтар.

А друга львівська команда з УПЛ - "Рух" - у ці хвилини грає в 1/8 проти "Зорі".

Результати та розклад усіх матчів кубка України:

"Металіст-1925" - "Олександрія" - 2:5

Голи: Криськів, 63, Ременюк, 85 - Мустафаєв, 24, 29, Копіна, 53, Кожушко, 70, Устименко, 90+1

"Верес" - "Ворскла" - 1:3

Голи: Сергійчук, 90+4 (з пенальті) - Кане, 21, Пешич, 67, Яворський, 84

"Маріуполь" - "Динамо" - 1:2

Голи: Очеретько, 85 - Вербич, 16, Шабанов, 33

"Чорноморець" - "Шахтар" - 0:3

Голи: Фернандо, 65, Антоніо, 72, Дентіньо, 82

"Альянс" - "Львів" - 1:1 (2:3 пен.)

Голи: Карноза (19) - Бусько (13)