Землетрус на Закарпатті: тремтіли меблі і автомобілі

09:02 27 лютого 2023 р.

Фото до новини

Вночі на Закарпатті стався землетрус магнітудою 3,3.

Про це повідомив Головний центр спеціального контролю Державної космічної агенції, пише Dailylviv.com.

27 лютого 2023 року о 03:15:39 (за київським часом) Головним центром спеціального контролю зареєстровано землетрус у районі селища Велика Добронь, 19 км на захід від м. Мукачево Закарпатської  області, магнітудою 3,3 (за шкалою Ріхтера) на глибині 2 км.

За розрахунками, землетрус не несе загрози для населення, за класифікацією належить до сильно відчутних, землетрус відчувається всередині будівлі багатьма людьми, під відкритим небом - небагатьма. Люди просинаються, але ніхто не лякається. Коливання подібні зі струсом, утвореним тяжко навантаженим автомобілем. Тремтіння вікон, дверей, посуду. Скрипіння підлоги і стін. Починається дрижання меблів. Предмети, які висять, легко розхитуються; рідина у відкритих ринках злегка коливається. У автомобілях, які стоять на місці, поштовх помітний.

Останній землетрус, який відчувався більш, ніж у 15 населених пунктах Закарпаття, зареєстровано з району м. Іршава, 3 січня 2023 року з магнітудою 3,8 на глибині 6 км.

"Офіційний сайт центру з технічних причин не працює, але якщо ви відчували даний землетрус, то залиште інформацію про це у коментарях. Це допоможе нам в уточненні його параметрів. Місцезнаходження сейсмічного джерела -  на карті за посиланням", - йдеться у повідомленні.

У Румунії знову - землетрус, потужніший, ніж учора (відео)

500 атомних бомб за 105 секунд: ефект двох землетрусів у Туреччині (відео)сіб

Туреччина змістилася на південний захід через 150-кілометровий розлам: катастрофічні наслідки землетрусу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів