У Львові планують розгорнути науковий майданчик співпраці в авіакосмічній галузі з ЄС, – ДКАУ

10:00 20 червня 2015 р.

  • 0


Фото: reestr.fru.org.ua

Голова Державного космічного агентства України Олег Уруський анонсував, що ДКАУ має намір розгорнути у Львові за підтримки уряду та місцевої влади науковий майданчик для співпраці в авіакосмічній галузі з ЄС.

Голова ДКАУ Олег Уруський повідомив у рамках 51-го міжнародного авіакосмічного салону в Ле Бурже: «Ми розглядаємо можливість розгортання наукового майданчика у Львові для співробітництва з Європою. Там маємо комунікації, науковий потенціал, а також можливості створити філії європейських партнерів».

На думку, голови ДКАУ Львів набагато зручніший у цьому контексті, ніж Харків чи Дніпропетровськ. Олег Уруський зазначив: «Ми попередньо обговорили цю ініціативу з мером Львова Андрієм Садовим, який підтримав нас. Зараз шукаємо інвестиції».

Голови ДКАУ Олег Уруськи розповів про це кореспонденту агенції Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка