У Львові збережуть 280-річний дуб і розроблять програму страхування від падіння дерев (відео)

21:15 13 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Рішення про збереження вікового дерева у парку ім. І. Франка прийняли сьогодні, 13 жовтня, на засіданні виконавчого комітету.


Також у місті розроблять програму страхування від нещасних випадків у зв’язку з падінням дерев на території Львівської міської територіальної громади.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Є віковий дуб, якому орієнтовно 280 років. Звісно, ніхто не ідеальний в такому віці, але він відповідає умовам аварійності. Дуже важливо зберігати такі дерева. Ми для цього вирішили провести ряд заходів, які можуть його убезпечити.

Також важливо мати систему страхування від різних наслідків, які можуть завдати дерева та їхнє падіння. Ми пропонуємо її розробити до кінця року», - зазначила начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Так, ЛКП «Зелений Львів» доручили встановити огородження навколо вікового дерева та попереджувальні, інформаційні таблички для уникнення імовірних негативних наслідків через обставини непереборної сили (буревії, вітроломи тощо), а також Галицькій районній адміністрації встановити дорожній знак «Заборона паркування» поблизу дерева. До того ж дубові проведуть тест статичного навантаження.

У національному природному парку на Львівщині викрита злочинна група, що вирубувала і продавала дерева

У Львові захворіли дуби

У Львові куплять "комп'ютерний томограф" для дерев

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів