У Львові куплять "комп'ютерний томограф" для дерев

20:31 17 лютого 2021 р.

У 2021 році управління екології та природних ресурсів планує придбати за 300 тисяч гривень пристрій для діагностики дерев на аварійність — арботом.

Керівниця управління Олександра Сладкова запевняє, що це потрібний прилад, з допомогою якого можна безпечно дослідити структуру стовбура дерева на наявність, об'єм і конфігурацію порожнин, вирішити, чи дерево підлягає збереженню, та визначити всі ризики під час його лікування.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Часто ми можемо бачити, що у дереві дупло, але при його лікуванні нам потрібно розуміти, наскільки ці порожнини великі та де вони розміщені. Особливо, коли ми не впевнені, чи варто забирати дерево, чи ні, тому що не розуміємо, наскільки воно прогнило чи не прогнило. Щоб не робити отворів, ми будемо застосовувати абсолютно безпечну процедуру з використанням резистографа арботом. Це не означає, що всі дерева так досліджуватимуть. Ми вдаватимемось до цього у суперечливих моментах. Наприклад, маємо розуміти, що у нас відбувається у випадку вікових алей (платанова в Стрийському парку, каштанова — в парку „На валах“, а також насадження проспекту Свободи). Це не означає, що якщо там є порожнини всередині, то дерево конче підлягає негайному видаленню або лікуванню. Ми принаймні матимемо розуміння, де у нас є ризики, і зможемо зважити на них», — зазначила Олександра Сладкова.

На пристрій у проекті бюджету розвитку передбачається 300 тис. грн. Закупівля відбудеться на засадах конкурсних торгів.

У Львові вже облікували 2 758 дерев і аж 15 - прочіпували

На Пекарській у Львові зрубають усі старі дерева

У Львові висадили дерева філософів та мандрівників

 

dailylviv.com

До теми

13:00 26 лютого 2021 р.

Держекоінспектори матимуть нагрудні відеокамери, щоб було видно їхню роботу

Держекоінспекція працює над закупівлею нагрудних камер для фіксації перевірок на підприємствах та забезпечення неупередженості та продуктивності інспекторів.

Рубрика: Природа

16:58 22 лютого 2021 р.

Сколівський військовий лісгосп у двох лісництвах порушив порядок заготівлі і вивезення деревини

За результати позапланової перевірки Держекоінспекцією у Львівській області ДП «Сколівський військовий лісгосп» - у рамках розгляду звернення громадян - виявлено випадки порушення природоохоронного законодавства.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу