У Львові попередили про пориви вітру і порадили зачиняти вікна та триматися подалі від рекламних щитів

13:07 4 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що по місту Львову 5-7 жовтня очікують пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Мерія застерігає усіх зважати на прогноз погоди й бути обережними.

Про це пише Dailylviv.com.

ЛМР закликає ознайомитись з простими правилами:

    Усі вікна в будинку або квартирі при сильному вітрі повинні бути щільно закриті.
    З незасклених балконів і лоджій слід прибрати предмети, які можуть при сильному вітрі випасти назовні (горщики, банки, ящики, пляшки і т.п.).
    Опинившись на вулиці в шторм слід триматися якомога далі від рекламних щитів (і інших навісних конструкцій), ліній електропередачі, а також дерев. Озирніться навколо, потрібно бути подалі від усього, що може відірватися, зламатися і впасти на голову. Не можна підходити до обірваних проводів.
    У разі сильного вітру необхідно сховатися в найближчому будинку (це може бути магазин, бібліотека, торговий центр, під'їзд будинку, кінотеатр) або природному укритті до його стихання.
    Великі дерева! Слід особливо уважно стежити за тим, щоб не перебувати під великими деревами, особливо це стосується тополь і не паркувати під ними автотранспорт, тому що дерево може впасти або розламатися його гілки, які також можуть бути небезпечні при падінні.
    Не слід користуватися ліфтом, бо вітер може обірвати дроти на вулиці, через що відключиться електрика.

Переваги користування телеграм ботом для прогнозу погоди

324 дерева просто як бритвою зрізало, - Садовий про наслідки буревію у Львові

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів