324 дерева просто як бритвою зрізало, - Садовий про наслідки буревію у Львові

13:33 26 червня 2021 р.

Фото до новини

Комунальні служби міста продовжують ліквідовувати наслідки вчорашнього буревію, який завдав чимало збитків місту. Якщо буде потреба – працюватимуть ще й завтра. Зараз в місті практично відновлено рух електротранспорту, тривають протиаварійні роботи на каналізаційному колекторі на вул. Винниченка. Всі роботи розпочали вчора одразу після негоди, адже місто оголосило надзвичайну ситуацію місцевого рівня.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Наслідки ліквідовували цілу ніч, сьогодні служби працюватимуть весь день і, якщо потрібно, працюватимуть завтра. 324 дерева просто як бритвою зрізало, 44 машини пошкоджені, 65 дахів знищило, тому видатки будуть немалі з бюджету. Але найголовніше, що немає людських втрат. Ще декілька маршрутів не відновили свою роботу, але, в принципі, електротранспорт на 95% працює – і трамваї, і тролейбуси. Трохи по мережах є проблеми, там де були підтоплення, ну і на вул. Винниченка відучора тривають роботи, тому що колектор потребує капітального ремонту, і роботи будуть тривати і сьогодні й завтра, поки ми не відновимо весь цей процес.

Домініканський собор і багато інших святих місць для міста пошкоджені, тому знімаємо ці конструкції, які загрожують обвалом, те, що є – прибираємо, це велика буде робота.

Цей буревій тривав півгодини, а випало 30% місячної норми опадів, і ліквідовувати наслідки потрібно буде тижнями, враховуючи пам’ятки архітектури, колектор.

Наразі всі підрядники отримали гарантії від міста, що оплата буде проведена. Ми прийняли рішення про надзвичайну ситуацію місцевого рівня, власне це дало можливість почати цей процес негайно, ну і роботи почалися буквально після буревію і тривають до сьогоднішнього часу», - прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Провал та залом колектора на вул. Винниченка у Львові: розпочали аварійні роботи

У Львові оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення (відео)

Зірвало дахи, затопило приміщення: як постраждали заклади освіти у Львові

Буря у Львові: затримка в русі поїздів

Без електропостачання на Львівщині 180 населених пунктів

Усі аварійні бригади у Львові працюватимуть у вихідні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів