У Львові оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення (відео)

20:58 25 червня 2021 р.

Фото до новини

У Львові оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення, у зв`язу з негодою. Для комунальних служб вихідні дні оголошено робочими днями. Також в мерії провели позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, де погодили виділення коштів із резервного фонду для подолання наслідків негоди. Також мер міста Андрій Садовий закликав львів`ян повідомляти про усі надзвичайні ситуації на «Гарячу лінію міста» за тел. 15-80.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Ми знаходимось у нашому центрі «Гарячої лінії міста», сюди надходить вся інформація щодо негоди, в яку потрапив Львів. У нас надзвичайна ситуація місцевого значення.

Коротко дам інформацію, що сталось. Дуже великий буревій, багато опадів, багато підтоплень. Станом на зараз є підтоплення лише на вул. Торф`яній, поки не працюють трамваї і тролейбуси – ми їх зупинили, бо є пориви на контактних мережах. Також є пориви на лініях електропостачання, тому є перебої з гарячою водою у Шевченківському районі.

В цілому, маємо більше 200 дерев, які повалило під час негоди, більше 50 дахів потребують ремонту, бо зірвало частини даху чи елементи. Щодо пам`яток архітектури, то деякі елементи ми будемо вимушені демонтувати.

Оголошено робочий день для усіх служб, також буде робоча ніч, будуть працювати і завтра, і в неділю. Ситуація є контрольована. Якщо ви бачите будь-які наслідки негоди, прошу вас телефонувати на «Гарячу лінію міста» 15-80. Фактично, ніхто не госпіталізований, одна людина зазнала травми, але від госпіталізації відмовилась. Бажаю всім добра», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів