Провал та залом колектора на вул. Винниченка у Львові: розпочали аварійні роботи

13:22 26 червня 2021 р.

Сьогодні, 26 червня, компанія «Онур» розпочала першочергові протиаварійні роботи на каналізаційному колекторі, що на вул. Винниченка, аби уникнути підтоплення та вимивання ґрунту. Наразі підрядник знімає верхній шар асфальту, аби очистити колектор, на якому стався залом, та забезпечити витік води.

Про це повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, пише Dailylviv.

«Ми виявили серйозний провал та залом колектора на вул. Винниченка. Йдеться про колектор великого діаметра – 1,5 м на 1 м. Фактично, він склався та не працює, тому є загроза, що вода може не сходити з вул. Кривоноса і може бути підтоплення на вул. Винниченка. Саме тому ми це питання винесли вчора на розгляд комісії з питань ТЕБ і НС, аби підрядна організація оперативно виконала першочергові протиаварійні роботи.

Фактично, по діаметру орієнтовно 4 м асфальт не мав основи, оскільки ґрунт вимило. Тому була небезпека, адже там їздить транспорт, до того ж важливо, щоб під час зливи не прогресувало вимивання ґрунту, яке там зараз є.

Тож зараз компанія «Онур» знімає верхній шар асфальту. Далі – вони розчистять той колектор, який заламався, аби можна було максимально пустити воду, щоб стікала. А вже тоді підрядник визначатиме алгоритм дій. Далі буде другий етап виконання робіт – відновлення роботи колектора, а, можливо, і будівництво певної ділянки нового колектора. Зазначу, що цей колектор насправді має багато років», - розповіла Ірина Маруняк.

Додамо, що комунальні служби міста всю ніч ліквідовували наслідки вчорашньої негоди та продовжують працювати зараз. Відтак, уже відновлено гаряче водопостачання та практично відновлено рух електротранспорту, ліквідовано половину поривів на мережах вуличного освітлення, бригади працюють над розкрижуванням повалених дерев та над пошкодженими дахами будівель.


dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу