Усі аварійні бригади у Львові працюватимуть у вихідні (відео)

21:39 25 червня 2021 р.

Фото до новини

У Львові відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС, на якому було прийнято низку рішень щодо ліквідації наслідків негоди.

Повалені дерева, відсутність електропостачання і гарячої води, пошкоджені дахи та підтоплені будинки, – такими є наслідки сьогоднішньої негоди у Львові. Як повідомили міські посадовці під час екстреного засідання комісії з питань ТЕБ і НС, усі аварійні служби зараз активно працюють над ліквідацією поривів та пошкоджень. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Так, станом на 19 год, у Галицькому районі повалено 27 дерев, пошкоджено 2 автівки і 6 покрівель. Бригади працюють над розкрижуванням і відновленням покрівель. Критичних підтоплень у районі не виявлено.

У Франківському районі повалено 36 дерев, 18 вже розкрижовано, над рештою працюють 3 бригади. Підтоплення є на вул. Сахарова, вул. Перфецького та вул. Глибокій. Поваленням дерев пошкоджено 9 автомобілів, вітер зірвав 5 дахів. Огляд району триває.

У Шевченківському районі впало більше 43 дерев, пошкоджено 3 автівки, є часткове повалення підпірної стінки на вул. Щурата, 7, також зафіксовано дрібні пошкодження на 9 дахах. Є підтоплення будинків на вул. Торф’яній, прорвало колектор на перехресті пр. Чорновола – у л. Торф’яна. Також район наразі без гарячого водопостачання.

У Сихівському районі повалено 5 дерев та 2 антени. Підтоплень не виявлено. На одне авто впав контейнерний майданчик.

У Личаківському районі повалено 30 дерев, пошкоджено 3 авто і 4 дахи. Над розкрижуванням повалених дерев працюють 3 бригади.

У Залізничному районі повалено 42 дерева, пошкоджено 8 дахів, зафіксовано 8 підтоплень. Над ліквідацією наслідків негоди працюють аварійні бригади.   

Як повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, у Львові виявлено 70 поривів мереж вуличного освітлення, над ними також працюють аварійні бригади. «Поривів чимало. Гадаю, відновлюватимуть сьогодні і завтра», – зазначила вона. Не працюють 22 світлофорні об’єкти, оскільки немає електропостачання. Автобуси курсують, рух електротранспорту призупинений до кінця доби. «На лінії – 110 автобусів перевізників-приватників та 230 – АТП №1. Не курсують трамваї і тролейбуси. Лагодимо пориви», – відзначила Ірина Маруняк.  

Як додав керівник міського управління транспорту, найбільше обривів електромереж виявлено в напрямі вул. Антоновича-Героїв УПА та вул. Листопадового Чину. «Є також проблеми з мережами на пл. Ринок і на вул. Чупринки. Аварійні служби працюють», – зазначив Орест Олеськів.         

За словами керівника Львівських міських електромереж ПАТ «Львівобленерго» Ігоря Гнатюка, наразі близько 70 підстанцій без напруги. «Зараз працює 5 бригад, збираємо інформацію. Де нема загрози – обрізаємо дроти, і де нема загрози ураження струмом, пробуємо вмикати. Організовуємо на завтра роботу всіх бригад», – відзначив він.

Нагадаємо, у Львові відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС, на якому було прийнято низку рішень щодо ліквідації наслідків негоди. Зокрема, у місті оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення, а відтак задля ліквідації наслідків буревію виділять кошти із резервного фонду, а для працівників комунальних підприємств оголосили додаткові робочі дні.

За останньою інформацією, як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», о 21:00 ввімкнено струм на пр. Ч. Калини, рух 8 маршруту відновлено в обох напрямках. Також відновлено рух тролейбусів 23, 23а, 24. Вони сьогодні курсують до 23 год.

Без електропостачання на Львівщині 180 населених пунктів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів