У Львові облаштують новий майданчик для вигулювання собак

13:45 15 червня 2023 р.

Фото до новини

Новий майданчик для вигулювання собак у Сихівському районі облаштують у парку ім. Івана Павла-ІІ, там, де колись був мотузяний парк.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Управління архітектури та урбаністики ЛМР вже розпочало працювати над проєктом майданчика і невдовзі буде сформоване бачення щодо його вигляду. Планують, що восени майданчик вже зможе запрацювати.

«З переліку, який мали, цю локацію визначили найкращою. Це близько до багатоповерхової забудови, а отже, доступно й мало б бути зручно для власників чотирилапих.

Орендарі мотузяного парку договір з міською радою не продовжили, тому юридичних перепон, щоб облаштувати майданчик на цьому місці, нема.

Оскільки майданчик - на території парку, то відповідальним за облаштування буде комунальне підприємство «Зелений Львів».

Також будемо просити депутатів виділити кошти на реалізацію цього проєкту. Впевнений, це не буде мегаскладним завдання, адже серед депутатів є розуміння, наскільки потрібна ця справа.

Якщо все вдасться, як запланували, то вже восени майданчик для хвостатих запрацює», - розповів Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

ЛКП Лев перетворилося на гицлярню, поліція провела процесуальні дії, - зоозахисниця (відео)

ЛКП Лев купило для ГуляйПоля на 30 тис грн м’яти, лаванди, чебрецю

Пів млн грн для собачого піару у Львові - замість обіцяного притулку для тварин (відео)

Кожен собака ЛКП Лев бачить вигульний майданчик-сенсорний сад лише три рази,- волонтерка (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів