На Львівщині за день висадили 200 тисяч дубів і сосен, - ЛОВА

15:22 15 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Сьогодні, 15 жовтня, на Львівщині відбулась акція з висадки дерев під назвою «Ліси єднання», у межах якої за день висадили 200 тисяч дубів і сосен на території 38 лісництв області.

Під час благодійної акції зібрали 6500 доларів благодійних внесків для закупівлі авто для українських захисників та захисниць. Долучились до висадки дерев сотні лісівників та волонтерів. Учасником став також начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

«Дякую дуже організаторам акції за можливість озеленити Львівщину для наших дітей та майбутніх поколінь. Завдяки подвигам наших військових на передовій ми можемо висаджувати дерева, які стануть майбутніми Лісами Перемоги. Наші воїни, боронячи нас, дарують нам можливість сьогодні зібратися на чистому повітрі у колі друзів та екологічно свідомих людей. Маємо щодня пам‘ятати про їхні подвиги і підтримувати їх. Як-от сьогодні, коли не лише висаджуємо ліси, а й збираємо кошти на автомобіль для ЗСУ», – зазначив Максим Козицький.

Як розповів керівник ГО «Добро.Дій» та співорганізатор акції Ігор Дулин, станом на цей рік зусиллями громадської організації відновили понад 207 гектарів лісів на Львівщині.

«Ліс, який ми садимо сьогодні, символізує відновлення нашої країни та невмирущість свободи. Дякую нашим героям за захист та можливість нам сьогодні бути тут і займатися хорошими справами», – додав Ігор Дулин. 

Керівник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека розповів, що управління надіслало понад 17 тисяч кубометрів деревоматеріалів захисникам на передову.

«Цю акцію ми проводимо у межах ініціативи президента України «Зелена країна». За час існування цієї ініціативи на Львівщині висадили понад 10 мільйонів дерев. Ця акція є одним із кроків до нашої перемоги».  – Наголосив Анатолій Дейнека.

На завершення акції в одному з лісництв Яворівського району урочисто відкрили пам‘ятний знак, який повідомляє, що лісові культури були висаджені на честь загиблих воїнів Яворівського району. У межах акції також відбувся телемарафон, у якому взяли участь люди з 30 країн світу, які також долучилися до висадження дерев. Загалом понад 1 мільйон дерев по цілому світі висадили під час акції.

Завтра у Львові висадять клепарівські черехи

У парку імені І. Франка пострижуть 100 кущів: мешканців запрошують на майстер-клас

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів