Іменні клени-явори висадили у Львові на проспекті Свободи

16:05 20 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Сьогодні, 20 жовтня, в межах благодійного проєкту ГО Добро.Дій «Ліси Єдності» висадили нові дерева у центрі Львова. Так, замість тих рослин, які минулоріч повалив буревій, висадили 24 клени-явори.

Закупівлю усіх саджанців профінансували благодійники.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише  Dailylviv.com.

«Ми вже п’ятий рік поспіль садимо дерева в межах ініціативи від ГО Добро.Дій. Цього року у нас є локація, про яку можна тільки мріяти – ми маємо висадити багато дерев у центральній частині міста – на проспекті Свободи. Це необхідно, адже минулорічний буревій звалив дерева, зокрема тут дуже постраждали клени.

Сьогодні маємо можливість посадити 24 дерева одночасно. Ми спільно шукали та залучали бізнес і відомих людей, які хотіли долучитись до цієї гарної ініціативи. Відповідно, у нас кожне дерево, яке ми висаджуємо, комусь присвячене.

Сьогодні ми садимо клени-явори – це місцевий вид, декоративної форми. Він буде добре доповнювати композицію самого проспекту», - розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Вона додала, що у межах ініціативи також планується висадити багато дерев на територіях міських лікарень.

«За час дії нашої ініціативи ми висадили вже більше 200 дерев у Львові. Сьогоднішня акція є продовженням проєкту «Ліси Єдності», який ми розпочали минулої суботи. Тепер ми висаджуємо 24 дерева: 8 з них присвячені партнерам, які надали благодійні пожертви на закупку рослин, а інші ми подарували визначним особистостям. Зокрема, тут буде дерево, присвячене полку «Азов».

Я вважаю, що така ініціатива є дуже важливою у час війни. Так ми дякуємо воїнам, які захищають нашу країну. Віримо, що перемога буде дуже швидко, і віримо, що дерева стануть символом відновлення, відродження та зростання нашої нації.

Ми будемо також завтра висаджувати Сад здоров’я на території лікарні Першого медоб’єднання, що на Топольній, та маємо план ще цього року висадити Алею захисників та захисниць», - зазначив Ігор Дулин, голова ГО Добро.Дій.

На Львівщині за день висадили 200 тисяч дубів і сосен, - ЛОВА

Завтра у Львові висадять клепарівські черехи

У парку імені І. Франка пострижуть 100 кущів: мешканців запрошують на майстер-клас

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів