Де у Львові обіцяють створити 15 нових скверів

11:01 6 липня 2021 р.

Фото до новини

Як повідомили в департаменті містобудування, у місті готують матеріали на створення ще п’яти нових скверів у різних районах Львова. Ще 10 скверів – на етапі завершення оформлення документів

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«А ви знали, що на загальну площу Львова – 14 895 гектарів – припадає 972 га парків та 52 га скверів? І скоро зелених зон у місті стане ще більше. Управління земельних ресурсів уже готує матеріали на створення п’яти нових скверів. Їх облаштують у різних районах міста за такими адресами: вул. П. Мирного, І.Франка, 165 – Карманського, Антоновича, 115 – Гіпсова, 36, Гніздовського – Вигоди, Пекарська, 52-56 - Мечникова, 16.

Ще 10 скверів – на етапі завершення оформлення документів.

Нагадаємо, у Львові нещодавно з’явилися два нові парки, які засновано «з нуля». Це парк на вулиці Роксоляни площею 20 га (уже зареєстрований) та парк у районі вулиць П. Орлика та Миколайчука площею 3 га, щодо якого розпочато оформлення речового права. Створення цих парків ініціювало управління земельних ресурсів департаменту містобудування.

Озеленення міста, створення парків, закріплення документально меж зелених зон – один із пріоритетів Львова», - зазначають у департаменті містобудування.

З початку 2021 року управління земельних ресурсів підготувало 9 проектів ухвал на створення парків та скверів у Львові. Більшу частину з них депутати вже підтримали.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

У Львові закликають не косити траву влітку

У Львові прагнуть закріпити межі геологічної пам’ятки Медова Печера, яку захоплюють

У парках Львова заборонено розпалювати багаття

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів