10-11 листопада відбудеться Перший львівський екофорум

12:50 4 листопада 2016 р.

У Національному лісотехнічному університеті України обговорюватимуть стратегічних питань розвитку міста та місцевих громад щодо вирішення глобальних, регіональних та локальних екологічних проблем.

10-11 листопада у Національному лісотехнічному університеті відбудеться присвячений 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи та пошуку шляхів виконання рішень Паризької угоди від 12 грудня 2015 року щодо змін клімату Перший львівський екологічний форум «Міста та місцеві громади: роль у вирішенні глобальних екологічних проблем». Його основна мета – обговорення стратегічних питань розвитку міста та місцевих громад щодо вирішення глобальних, регіональних та локальних екологічних проблем.

Роботу форуму організують за напрямами «Екологізація інфраструктури й техногенно-екологічна безпека як передумова сталого розвитку великих і малих міст»; «Зменшення промислових викидів парникових газів»; «Проблематика зеленого господарства великих міст. Шляхи покращення якісного та кількісного складу міських зелених зон»; «Поводження з побутовими відходами, відходами електричного та електронного устаткування»; «Забезпечення чистою питною водою та здоровим харчуванням» і «Зелені студентські та промислові містечка. Зелені інвестиційні проекти та сталий розвиток житлового будівництва. Передбачається обмін досвідом між містами України та суміжних країн і видання матеріалів форуму у спеціальному випуску фахового видання.

Серед учасників форуму будуть представники органів місцевого самоврядування, законодавчої та виконавчої гілок влади, громадських організацій, вчені з України, Німеччини, Польщі, Словаччини, Румунії та інших країн, працівники вищих навчальних закладів та наукових установ. Перший львівський екофорум розпочнеться в конференц-залі Національного лісотехнічного університету України на вулиці Генерала Чупринки, 105 10 листопада об 11.00 .

Про це повідомили сьогодні, 4 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:25 2 серпня 2021 р.

Раніше у нас буревії були 1-2 рази в році, то зараз це по два рази на тиждень, - мер Львова (відео)

Міський голова закликав мешканців Львова зважати на прогнози синоптиків та штормові попередження, а також дотримуватись загальних правил безпеки у таких ситуаціях.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу