Військова розвідка США попередила Конгрес про очікуваний нею напад Росії на Україну (відео)

09:10 27 березня 2014 р.


Фото: mediasapiens.ua

Вона сповістила американських сенаторів, що ймовірність військового вторгнення вища, аніж вважалося раніше.

Як повідомляє сьогодні, 26 березня, телерадіокомпанія «CNN», до такого висновку військова розвідка США дійшла у зв'язку з «тривожними симптомами, що з'явилися в останні три-чотири дні».

Американські військові експерти очікують ударів по Луганську, Донецьку й Харкову, а також «ривка на Придністров'я».

Вони також не виключають спроби Росії захопити території у Прибалтиці. Командувач силами НАТО, генерал Філіп Бридлав , сказав конгресменам, що зосереджених біля кордонів російських сил для вторгнення цілком достатньо.

За даними американської розвідки, в районах Ростова-на-Дону , Курська і Бєлгорода зосереджене угруповання чисельністю понад 30 тисяч солдатів – переважно в складі моторизованих підрозділів, призначених для швидких кидків. Окрім того, в стан мобілізаційної готовності приведені підрозділи, розташовані в глибині російській території.

26 березня міністр оборони США Чак Хейгл поінформував британського колегу Філіпа Гаммондома, що Росія упродовж останніх днів нарощує військові сили на кордоні з Україною.

Як повідомляв «Щоденний Львів», колишній перший заступник начальника Генштабу застерігає, що Путін готує вторгнення в Україну, керівник Центру військово-політичних досліджень та організатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук конкретизує, що Путін готує вторгнення по всьому фронту – від Чернігова до Донецька, до українського кордону стягують елітні російські танкові дивізії, військову техніку перевозять на північ Криму, МЗС України зауважило стягнення до її кордонів найбоєздатніших російських військ, а російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер зауважує: якщо Путін планує захопити Схід і Південь України, тоді часу в нього обмаль.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу