Україну хочуть розколоти за «югославським» сценарієм, – Чорновіл

23:44 13 січня 2014 р.


Фото: timer.od.ua

Екс-нардеп пояснив, що погрозою на адресу УГКЦ намагаються краяти країну.

Таку думку Тарас Чорновіл висловив в ефірі «Еспресо.TV». «Ніхто не збирається робити розкол по релігійній лінії. Вони (чиновники. – Ред.) насправді відпрацюьовують югославський сценарій», – зазначив політик.

На його думку, автори такого сценарію сидять у Москві і їхня мета – роз’єднати людей в Україні. «Не по якісь релігійній лінії, а по людях буде розкол. Чомусь ті, хто в Україні підтримав цей план, Клюєв і РНБО, не хочуть розуміти, на що вони пішли», – наголосив екс-нардеп.

Тарас Чорновіл заявив також в ефірі «Еспресо.TV», що й розгоном Євромайдану 30 листопада керували з Москви. «Я все одно буду переслідувати російський слід, тому що я добре знаю регіоналів – не їхній це стиль», – заявив Чорновіл і додав «Я знаю Клюєва: він завжди казав «не бийте людей по морді, бо доведеться вдвічі більше платити, коли треба буде їх купляти».

Як інформував «Щоденний Львів», в листі на адресу УГКЦ за підписом першого заступника міністра культури України Кохана цей чиновник погрожує: «Недотримання наведених приписів, згідно з положеннями статті 16 Закону України «Про свободу совісті і релігійні організації», може слугувати підставою для порушення перед судом питання про припинення діяльності відповідних релігійних організацій», на що Патріарх Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) відповів: «Ми завжди є, були і будемо із своїм народом», а нардеп Олександр Бригинець пояснив що влада тисне на УГКЦ, щоб збільшити свій електорат на президентських виборах: «Хочуть пояснити, що московська церква найважливіша, а уніати – це другорядне».

dailylviv.com

До теми

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

09:47 5 березня 2021 р.

Райдержадміністраціям шукають повноваження і функції, - законопроєкт

Учора Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні № 4298.

Рубрика: Політика

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу