У Путіна наполягають, щоб Донбас не асоціювався з рештою України з ЄС, а увійшов до «мутного» союзу

15:06 30 червня 2014 р.


Фото: ukr-anekdot.blogspot.com

Про це заявив у понеділок радник президента РФ Сєргєй Глазьєв.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, радник президента РФ Сєргєй Глазьєв. заявив сьогодні на засіданні Інтеграційного клубу при голові Ради федерації РФ: «Росія не повинна погоджуватися з легітимністю Угоди про асоціацію України з ЄС, і треба ставити питання про її перегляд з урахуванням наших інтересів». Він також пропонує Євросоюзу виключити Донбас з дії цього документа.УНІАН цитує й такі пасажі з його заяви:

«Ми могли б поставити питання про сумнівність Угоди про асоціацію України з ЄС. Ця угода була підписана президентом, легітимність якого сумнівна.

По-друге, одна чверть, точніше, два найбільших регіони України висловили чітке небажання жити в асоціації з ЄС (частина Луганської і Донецької областей захоплені терористами, яких Росія забезпечує зброєю, військовою технікою і бойовиками. – УНІАН). Виникає питання: що ж робити з Донбасом?

Чи можемо ми з ЄС домовитися про те, що якщо частина України не хоче жити в асоціації з Брюсселем і виконувати його директиви, чи можемо цій частині України, яка бажає жити з нами в Митному союзі, дати юридично таку можливість?».

За словами Глазьєва, прецеденти у світі є, зокрема у самому Євросоюзі, де Данія є членом ЄС, а частина її території – Гренландія – до ЄС не належить. Радник президента РФ також блефує: «Якщо говорити про цивілізовані шляхи вирішення конфлікту, то треба розуміти, що вимога федерального устрою, який висуває більшість громадян південного сходу України (після агресії РФ проти України переважна більшість громадян України підтримують євроінтеграцію України. – УНІАН), включає право на самовизначення з погляду зовнішньоекономічних інтеграційних моделей».

Радник президента РФ також заявив, що Росія не повинна погоджуватися з легітимністю цієї угоди, «і треба порушувати питання про її перегляд з урахуванням наших інтересів», й наполягає: «Треба обумовити можливості тих територій, які не хочуть делегувати свої повноваження Брюсселю і хочуть працювати з нами у рамках МС. Їм треба надати таку можливість».

Але, як, вочевидь, зауважив читач, Глазьєв не навів джерела поширюваної ним інформації про те, що вимогу федерального устрою нібито «висуває більшість громадян південного сходу України». А не навів тому, що насправді там усе з точністю до навпаки.

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу