У Путіна наполягають, щоб Донбас не асоціювався з рештою України з ЄС, а увійшов до «мутного» союзу

15:06 30 червня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ukr-anekdot.blogspot.com

Про це заявив у понеділок радник президента РФ Сєргєй Глазьєв.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, радник президента РФ Сєргєй Глазьєв. заявив сьогодні на засіданні Інтеграційного клубу при голові Ради федерації РФ: «Росія не повинна погоджуватися з легітимністю Угоди про асоціацію України з ЄС, і треба ставити питання про її перегляд з урахуванням наших інтересів». Він також пропонує Євросоюзу виключити Донбас з дії цього документа.УНІАН цитує й такі пасажі з його заяви:

«Ми могли б поставити питання про сумнівність Угоди про асоціацію України з ЄС. Ця угода була підписана президентом, легітимність якого сумнівна.

По-друге, одна чверть, точніше, два найбільших регіони України висловили чітке небажання жити в асоціації з ЄС (частина Луганської і Донецької областей захоплені терористами, яких Росія забезпечує зброєю, військовою технікою і бойовиками. – УНІАН). Виникає питання: що ж робити з Донбасом?

Чи можемо ми з ЄС домовитися про те, що якщо частина України не хоче жити в асоціації з Брюсселем і виконувати його директиви, чи можемо цій частині України, яка бажає жити з нами в Митному союзі, дати юридично таку можливість?».

За словами Глазьєва, прецеденти у світі є, зокрема у самому Євросоюзі, де Данія є членом ЄС, а частина її території – Гренландія – до ЄС не належить. Радник президента РФ також блефує: «Якщо говорити про цивілізовані шляхи вирішення конфлікту, то треба розуміти, що вимога федерального устрою, який висуває більшість громадян південного сходу України (після агресії РФ проти України переважна більшість громадян України підтримують євроінтеграцію України. – УНІАН), включає право на самовизначення з погляду зовнішньоекономічних інтеграційних моделей».

Радник президента РФ також заявив, що Росія не повинна погоджуватися з легітимністю цієї угоди, «і треба порушувати питання про її перегляд з урахуванням наших інтересів», й наполягає: «Треба обумовити можливості тих територій, які не хочуть делегувати свої повноваження Брюсселю і хочуть працювати з нами у рамках МС. Їм треба надати таку можливість».

Але, як, вочевидь, зауважив читач, Глазьєв не навів джерела поширюваної ним інформації про те, що вимогу федерального устрою нібито «висуває більшість громадян південного сходу України». А не навів тому, що насправді там усе з точністю до навпаки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів