У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

10:09 24 вересня 2021 р.

Фото до новини

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Також як голова палати громад місцевих рад Андрій Садовий акцентував на важливості створення стратегій для об‘єднаних громад в Україні. Тож в ході розмови обговорили і цю тему.

Нагадаємо, у квітні цього року пані Крістіна Квін вперше перебувала з візитом у Львові. Тоді з Андрієм Садовим вони спілкувались про можливі спільні ініціативи, зокрема про можливість відкриття у Львові Американського дому на зразок київського, як культурного мосту для поглиблення зв’язків між державами.
Довідка

Крістіна Квін прибула до Посольства США в Україні у травні 2019 року. З 2016 р. до квітня 2019 р. працювала на посаді виконувача обов’язків заступника голови Місії/ міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі. До того вона також працювала на посаді виконувача обов’язків заступника голови Місії та радника з економічних питань у Посольстві США в Бангкоку, Таїланд; радника з економічних питань у Посольстві США в Лондоні; директора з питань Європейського Союзу, України та Білорусі в Раді національної безпеки у виконавчому апараті Президента. Крістіна Квін, окрім того, працювала в Місії США в Європейському Союзі в Брюсселі, Бельгії; у Посольстві США в Манілі, на Філіппінах. У Державному департаменті США у Вашингтоні, окрузі Колумбія, вона працювала над питаннями стосунків із Європейським Союзом та двосторонніх відносин зі Словенією.

Крістіна Квін народилася й виросла в Каліфорнії, має ступінь бакалавра з політології, який отримала у Західному коледжі та ступінь магістра зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США.

Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

Американські інструктори навчають українських патрульних контролювати натовп

Сьогодні на Львівщині Прем'єр-міністр України і Тимчасово повірена у справах США дадуть брифінг

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини