Садовий обіцяє не закривати лікарню в Дублянах, але хоче взяти її приміщення на баланс Львова

19:59 10 вересня 2021 р.

Фото до новини

Під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради обговорили питання роботи Дублянської лікарні. Як зауважив мер міста Андрій Садовий, медзаклад працюватиме й надалі, жодних рішень про закриття місто не приймало й не прийматиме. Окрім того, у приміщенні лікарні потрібно провести ремонтні роботи.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«На сьогодні існує медична установа, яка існуватиме доти, доки буде потрібна населеному пункту. Жодних рішень щодо закриття ніхто не приймав і приймати не буде. Є одне питання. Там треба зробити ремонт. У зв’язку з цим, ми просимо ректора аграрного університету, щоб вони це приміщення передали на баланс міста. Наразі готовності нема. У всякому разі, місто стоїть на тому, щоб ця медична установа там працювала. Є група людей, яка ходить і розпускає чутки про закриття, але їх не треба слухати. Є виконавчий комітет, є сесія, є міський голова. Рішення – єдине і дискусіями не підлягає», – підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як додала директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, зараз місто готує на розгляд сесії ради проєкт ухвали про прийняття у власність громади низки закладів у довколишніх населених пунктах. Серед них є, зокрема, і приміщення лікарні в Дублянах.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини