Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

12:03 16 квітня 2021 р.

Фото до новини

Америка готова й надалі співпрацювати з Україною та підтримувати її в антикорупційних зусиллях. Про це під час брифінгу у Львові сказала тимчасово повірена у справах США в Україні пані Крістіна Квін.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Водночас мер Львова Андрій Садовий наголосив, що дуже важливим є те, що Америка підтримує Україну у час, коли російські війська скупчуються на українському кордоні.

«Ми підтримуємо Україну. І для нашої загальної підтримки для України ми не висуваємо вимог. Але ми продовжуємо нашу співпрацю, спрямовану в зусиллях побороти корупцію – в атикорупційній реформі. І чимало насправді було зроблено останніми роками. А зараз наш головний фокус уваги – це реформа судочинства», - сказала тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

За словами мера Львова Андрія Садового, під час сьогоднішньої зустрічі з тимчасово повіреною у справах США в Україні говорили про ситуацію у Львові, про позитивні приклади міста Львова в прозорості, в залученні інвестицій тощо.

«Те, що в такий складний час, коли російські війська на нашому кордоні, Америка є з нами, – це дуже важливо.

Ми, власне, сьогодні говорили про ситуацію у Львові, про позитивні приклади міста Львова в прозорості, в залученні інвестицій. Адже нам дуже важливо мати підтримку США і з точки зору залучення в економіку міста і країни, і з точки зору переймання позитивних прикладів, і з точки зору боротьби з корупцією, і з точки зору цікавих досвідів, бо є багато питань, де Америка лідирує. І чим більше буде Америки в Україні і у Львові, тим більше безпеки буде для мешканців і Львова і України.

В нас є дуже багато ідей. Ми запропонували, щоби була розглянута можливість відкриття у Львові Генерального консульства Америки. Домовились, що, можливо, почнемо з Американського дому. Можливо, деякі американські компанії відкриють свої офіси у Львові. Це теж дуже важливо для нас.

Ну, і тепер, фактично, друзі-американці мають тут, у Львові, власне дерево», - сказав Андрій Садовий.

Довідка

Крістіна Квін прибула до Посольства США в Україні у травні 2019 року. З 2016 р. до квітня 2019 р. працювала на посаді виконувача обов’язків заступника голови Місії/ міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі. До того вона також працювала на посаді виконувача обов’язків заступника голови Місії та радника з економічних питань у Посольстві США в Бангкоку, Таїланд; радника з економічних питань у Посольстві США в Лондоні; директора з питань Європейського Союзу, України та Білорусі в Раді національної безпеки у виконавчому апараті Президента. Крістіна Квін, окрім того, працювала в Місії США в Європейському Союзі в Брюсселі, Бельгії; у Посольстві США в Манілі, на Філіппінах. У Державному департаменті США у Вашингтоні, окрузі Колумбія, вона працювала над питаннями стосунків із Європейським Союзом та двосторонніх відносин зі Словенією.
Крістіна Квін народилася й виросла в Каліфорнії, має ступінь бакалавра з політології, який отримала у Західному коледжі та ступінь магістра зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів