У Львові відкрили Ісламський релігійно-культурний центр

18:45 24 березня 2023 р.

Фото до новини

Відвідати центр може кожний.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Сьогодні, 24 березня, мусульманська спільнота Львівщини відкрила на території області Ісламський релігійно-культурний центр. Відкриття центру відбулось у перший тиждень священного місяця посту Рамадан, який є для мусульман періодом духовного вдосконалення та милосердя.

«Радіємо разом з мусульманською спільнотою та усіляко підтримуємо! Попри перешкоди повномасштабної війни відкриваються нові центри та формуються нові молитовні осередки, що беззаперечно свідчить про наше світле мирне майбутнє», – зазначили в департаменті культури, національностей та релігій.

Від початку повномасштабного вторгнення Львівщина стала домом для багатьох етнічних спільнот, представників різних релігій та віросповідань. 

«Кримські татари, які проживають у Львові дуже радіють, що відкрилось таке особливе місце. Місце молитви, яка зараз дуже потрібна нам усім: комусь в окопі, комусь в окупації, комусь у російських тюрмах.Ми відкриті до діалогу з представниками різних національностей та конфесій, адже Україна багатонаціональна та багатоконфесійна держава. Запрошуємо відвідати наш центр і об’єднуватися заради перемоги добра над злом», – зазначив керівник Координаційного центру Меджлісу з гуманітарних питань Ельвін Кадиров. 

Імам Львова став муфтієм мусульман України

Завтра Львів проведе в останню путь Героїв - Рустема Мамут оглу Аблятіфова і Євгена Довганя

Сьогодні у Львові святкуватимуть Курбан-байрам

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини