Сьогодні у Львові святкуватимуть Курбан-байрам

14:05 25 вересня 2015 р.

Фото до новини


Фото: kogda-data.ru

Після окупації Криму Росією до Львова та області переїхало близько 2000 кримських татар.

«У ці дні мусульмани всього світу святкують одне з найбільших свят – Курбан-байрам. У п'ятницю, 25 вересня, з 16.00 до 21.00 у центрі «Дитяча Планета» на вулиці Стрийській, 202 відбудеться свято для дітей та батьків з цікавими вікторинами. Вхід зі запрошеннями вільний. А у суботу, 26 вересня, з 15.00 до 17.00 дітей запрошують на солодкий стіл до Ісламського культурного центру імені Мухаммада Асада на вулиці Лінкольна, 29а.», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Після окупації Криму Росією до Львова та області переїхало близько 2000 кримських татар. Також у Львові проживає багато представників інших народностей, що сповідують Іслам. Саме тому вже другий рік поспіль проводиться Свято Курбан Байрам у Львові.

Організатори заходів – громадська ініціатива «Крим SOS», ВАОО «Альраид», Кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові», за підтримки Фонду Hasene та розважального комплексу «Дитяча Планета у Львові». Курбан-байрам – одне з найбільших релігійних свят мусульман.

Свято знаменує день закінчення Хаджу – паломництва вірян до Мекки. У цей день мусульмани приносять в жертву тварин (курбан) у пам’ять про те, як за Кораном пророк Ібрагім хотів принести в жертву Аллаху свого сина Ісмаїла. Але Аллах послав архангела Джабраїла з баранцем і врятував Ібрагімові сина. Жертовне м'ясо роздається бідним, хворим, людям похилого віку, родичам та друзям».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини