Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін почала перший тиждень роботи у Львові

15:04 15 лютого 2022 р.

Фото до новини

Голова Львівської ОДА Максим Козицький провів робочу зустріч із Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Для Крістіни Квін це перший тиждень роботи у Львові.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише  Dailylviv.com.

Очільник області висловив подяку за незмінну підтримку США суверенітету й територіальної цілісності України та її євроінтеграційних прагнень, а також за готовність американської сторони вжити рішучих заходів у разі здійснення Росією агресії проти нашої держави.

Сторони обговорили безпекову ситуацію в області та готовність Львівщини до можливої військової агресії.

Максим Козицький розповів про процес формування підрозділів територіальної оборони в області, посилення охорони стратегічних об'єктів, а також заходи для забезпечення медзакладів області тримісячним запасом медикаментів і крові.

Довідка

Крістіна Квін прибула до Посольства США в Україні у травні 2019 року.

З 2016 року по квітень 2019 року Крістіна Квін працювала на посаді виконувача обов’язків заступника Голови Місії/ міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі.

Перед тим вона працювала на посаді виконувача обов’язків заступника Голови Місії та радника з економічних питань у Посольстві США в Бангкоку, Таїланді; радника з економічних питань у Посольстві США в Лондоні; директора з питань Європейського Союзу, України та Білорусі в Раді національної безпеки у Виконавчому апараті Президента. Крістіна також працювала в Посольстві США в Москві, Росії; в Місії США в Європейському Союзі в Брюсселі, Бельгії; у Посольстві США в Манілі, на Філіппінах. У Державному департаменті США у Вашингтоні, окрузі Колумбія, Крістіна працювала над питаннями відносин з Європейським Союзом та двосторонніх відносин зі Словенією.

Крістіна Квін народилася й виросла в Каліфорнії, має ступінь бакалавра з політології, який отримала у Західному коледжі та ступінь магістра зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США.

Повірена у справах США Крістіна Квін та інші американські дипломати терміново переїжджають до Львова

Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

CNN показало посольство США після його переїзду до Львова

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів