Це був не Путін. Геополітик у Львові розповів, хто насправді розпочав війну проти України

14:46 21 липня 2020 р.

Це - не Путін почав війну проти України. Це - глибинний російський народ її почав. Путін – лише ідеальний керівник держави-агресора. Є попит російського народу на знищення України, а Путін лише виконує волю цього народу.

Таку думку висловив Олександр Савченко, ректор Міжнародного інституту бізнесу, професор, доктор економічних наук під час презентації другого видання своєї книги «Антиукраїнець» у Львівському пресклубі.

- Російський народ розуміє, що він привласнив собі крадене: назву нашої держави – Русь. І церкву. По суті переписав і привласнив собі нашу історію», - сказав Олександр Савченко.

Крім того, він пояснив, які, на його погляд, розбіжності є між нашими народами і чому українцям та росіянам не можна йти одним шляхом. 

–  А росіянам я кажу: ви –  нащадки Монгольської імперії, –  продовжив автор книги «Антиукраїнець». – Вона навіть сильніша, ніж Київська Русь. Ну то й ведіть свою історію від монголів! Це логічно. Там навіть кордони тодішньої імперії монголів фактично збігаються із сучасними російськими.

А ми, українці, зовсім інші. Наприклад, в Росії є потяг до централізації і послуху, то в нас – до децентралізаціїі, анархії. Якщо росіяни звикли воювати і перемагати, то ми воювати вміємо, але, на жаль, частіше програємо. Якщо росіяни прагнуть експансії чужої території, то українцям чужого не треба. Ми будемо сидіти на хуторі, своєму, в кущах і – не чіпайте нас.

Додамо, у Львові назвали головну рису українців, яка є причиною всіх поразок

Податки через смартфон, - запропонував ексзаступник міністра фінансів у Львові.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу