Це був не Путін. Геополітик у Львові розповів, хто насправді розпочав війну проти України

14:46 21 липня 2020 р.

Фото до новини

Це - не Путін почав війну проти України. Це - глибинний російський народ її почав. Путін – лише ідеальний керівник держави-агресора. Є попит російського народу на знищення України, а Путін лише виконує волю цього народу.


Відео: Львівський пресклуб

Таку думку висловив Олександр Савченко, ректор Міжнародного інституту бізнесу, професор, доктор економічних наук під час презентації другого видання своєї книги «Антиукраїнець» у Львівському пресклубі.

- Російський народ розуміє, що він привласнив собі крадене: назву нашої держави – Русь. І церкву. По суті переписав і привласнив собі нашу історію», - сказав Олександр Савченко.

Крім того, він пояснив, які, на його погляд, розбіжності є між нашими народами і чому українцям та росіянам не можна йти одним шляхом. 

–  А росіянам я кажу: ви –  нащадки Монгольської імперії, –  продовжив автор книги «Антиукраїнець». – Вона навіть сильніша, ніж Київська Русь. Ну то й ведіть свою історію від монголів! Це логічно. Там навіть кордони тодішньої імперії монголів фактично збігаються із сучасними російськими.

А ми, українці, зовсім інші. Наприклад, в Росії є потяг до централізації і послуху, то в нас – до децентралізаціїі, анархії. Якщо росіяни звикли воювати і перемагати, то ми воювати вміємо, але, на жаль, частіше програємо. Якщо росіяни прагнуть експансії чужої території, то українцям чужого не треба. Ми будемо сидіти на хуторі, своєму, в кущах і – не чіпайте нас.

Додамо, у Львові назвали головну рису українців, яка є причиною всіх поразок

Податки через смартфон, - запропонував ексзаступник міністра фінансів у Львові.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини