Це був не Путін. Геополітик у Львові розповів, хто насправді розпочав війну проти України

14:46 21 липня 2020 р.

Це - не Путін почав війну проти України. Це - глибинний російський народ її почав. Путін – лише ідеальний керівник держави-агресора. Є попит російського народу на знищення України, а Путін лише виконує волю цього народу.

Таку думку висловив Олександр Савченко, ректор Міжнародного інституту бізнесу, професор, доктор економічних наук під час презентації другого видання своєї книги «Антиукраїнець» у Львівському пресклубі.

- Російський народ розуміє, що він привласнив собі крадене: назву нашої держави – Русь. І церкву. По суті переписав і привласнив собі нашу історію», - сказав Олександр Савченко.

Крім того, він пояснив, які, на його погляд, розбіжності є між нашими народами і чому українцям та росіянам не можна йти одним шляхом. 

–  А росіянам я кажу: ви –  нащадки Монгольської імперії, –  продовжив автор книги «Антиукраїнець». – Вона навіть сильніша, ніж Київська Русь. Ну то й ведіть свою історію від монголів! Це логічно. Там навіть кордони тодішньої імперії монголів фактично збігаються із сучасними російськими.

А ми, українці, зовсім інші. Наприклад, в Росії є потяг до централізації і послуху, то в нас – до децентралізаціїі, анархії. Якщо росіяни звикли воювати і перемагати, то ми воювати вміємо, але, на жаль, частіше програємо. Якщо росіяни прагнуть експансії чужої території, то українцям чужого не треба. Ми будемо сидіти на хуторі, своєму, в кущах і – не чіпайте нас.

Додамо, у Львові назвали головну рису українців, яка є причиною всіх поразок

Податки через смартфон, - запропонував ексзаступник міністра фінансів у Львові.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу