Терор проти українців за кордоном: ще два посольства отримали листи з погрозами, - Кулеба

19:09 1 грудня 2022 р.

Фото до новини

У середу й четвер два посольства України за кордоном, крім посольства Іспанії, отримали листи з “дуже конкретними погрозами”. Йдеться про цілеспрямовану широкомасштабну кампанію проти України за кордоном.

Про це заявив, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, чи теракт у посольстві України в Іспанії є новою формою терору проти українців за кордоном, у межах засідання Ради міністрів ОБСЄ в Лодзі глава МЗС України Дмитро Кулеба, пише Dailylviv.com

“Це однозначно нова форма терору. Ми спільно з іспанською владою дуже активно працюємо над тим, щоб встановити, хто за цим стоїть. У нас, безумовно, є здогадка, хто за цим стоїть, але потрібно прослідкувати всю мережу агентів і людей, залучених до цієї кампанії”, - підкреслив Кулеба.

Він додав: крім того, що відбулося в середу в Мадриді, “сталися й інші тривожні події, не пов’язані з вибухівкою, проте з надсиланням у посольства України дуже конкретних погроз”.

На уточнювальне запитання, про якого роду погрози йдеться і в яких посольствах України це сталося, Кулеба відповів, що МЗС незабаром вийде з офіційним коментарем із цього приводу.

Він зазначив, що з огляду на події вчора й сьогодні є точна підстава стверджувати, що відбувається “цілеспрямована широкомасштабна кампанія” проти України.

“Потрібно розкрутити повністю ланцюги: хто залучений, звідки ці ланцюги надходять, хто їх надсилає (листи – ред.)”,- підкреслив Кулеба.

Він запевнив, що після встановлення усіх винних, буде здійснено заходи щодо їх покарання.

Розвідка Великої Британії повідомила про ключовий компонент військової доктрини Росії

У ЄС домовилися про стелю цін на російську нафту

Росія відводить війська та готує до евакуації окупаційні адміністрації Запорізької області, - МО

Усі 30 країн-членів НАТО погоджуються з необхідністю вступу України до Альянсу - віцепрем’єрка Стефанішина

рф у нинішніх кордонах має припинити своє існування, - секретар РНБО

Національна Асамблея Франції прийняла резолюцію, яка засуджує російський злочин агресії проти України

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів