На Луганщині терористи маскуються в нацгвардійців – блефують, що ті нібито перейшли на бік Росії (відео)

23:18 18 червня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Про це повідомили в середу сайту «Informator.lg.ua» місцеві жителі.

Сайт «Informator.lg.ua» повідомляє сьогодні, 18 червня, з посиланням на жителів Свердловського району Луганської області, що там з'явилися в cуботу озброєні люди, переодягнені у форму Національної гвардії України. За свідченнями місцевих мешканців, ввечері 16 червня в Червонопартизанську з'явилися БТР і вантажівка з озброєними людьми, які оголосили городянам, що вони – нібито бійці Національної гвардії, котрв начебто «перейшли на бік Росії». Причину «свого переходу» візитери пояснили відмовою виконувати «злочинний наказ вбивати місцеве населення», й закликали місцевих жителів «підніматися на боротьбу з бандерівцями».

А наступного дня ці люди виїхали до Росії. При тому, як зазначили співрозмовники видання, проблем із перетином кордону у них не було.

Сьогодні тж ак звані «гвардійці» повернулися, але, пробувши в місті декілька годин, знову вирушили в бік Росії. 

Як інформував «Щоденний Львів», керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук повідомляв, що деякі російські військовослужбовці, дислоковані на кордоні, одягнені у форму Збройних сил України, й попереджав, що російські диверсанти підступно вдягли українську форму, щоб дати привід для вторгнення.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу