Путін допускає «врегулювання кризи в Україні лише на основі врахування інтересів населення всіх регіонів»

12:38 14 березня 2014 р.


Фото: ar25.org

Про це російський президент заявив у ході телефонної розмови зі своїм іранським колегою за посадою.

У сьогоднішньому повідомленні «Телефонна розмова з Президентом Ірану Хасаном Рухані» на сайті адміністрації президента Російської Федерації зокрема мовиться: «На прохання Хасана Рухані Владімір Путін дав оцінку гострій ситуації, що склалася на Україні. Глава Російської держави підкреслив, зокрема, що врегулювання кризи можливе тільки на основі безумовного врахування інтересів і волевиявлення багатонаціонального населення всіх регіонів цієї країни».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Путін дещо змінив тон щодо України – після обговорення з олігархами наслідків санкцій Заходу проти Росії, причому, за даними «ЕUobserver», санкції ЄС торкнуться найближчого оточення Путіна, відтак МЗС Росії заявило про свою готовність до переговорів з Україною, а постійний представник Росії при Організації Об’єднаних Націй Віталій Чуркін заявив на засіданні Ради безпеки ООН: «Росіяни не хочуть війни. Я хочу підкреслити особливо – ми не бачимо жодних передумов для того, щоб розглядати ситуацію в таких термінах. Ми не хочемо подальшого загострення обстановки», тим часом «Партія регіонів» повторює тези Путіна про Україну.

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу